SkyscraperCity banner

1 - 20 of 446 Posts

·
Registered
5 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Stary gród na zatoką Pucka co oparł sie najazdowi Szwedzkiemu. Pierwszy port wojenny w Polsce.Miasto zaślubin polski z morzem przez gen. Hallera 10 lutego 1920 roku.

·
Prymas Aprilis
8,919 Posts
Do abordażuuu :horse: :guns1: Przejmujemy ten wątek. Niiiiikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!!! Nasza metoda, to zaskoczenie i strach. Dwie metody: strach, zaskoczenie... i skuteczność. Mamy trzy metody: strach, zaskoczenie, skuteczność... i fanatyczne oddanie papieżowi. To cztery... Qwa... Jeszcze raz...
Do abordażuuu. Jako, że kolega Edmund od prawie miesiąca nie wstawił zdjęć z Pucka, pozwolę sobie zaanektować ten wątek i zagospodarować go troszkę. Dzisiaj wrzucę kilka zdjęć jako teaser ;) Taki mały zwiastun, reklama na zachętę, ponieważ premierę przewiduję na połowę czerwca. Wtedy też, jeżeli autor wątku nie zgłosi do niego swych prawowitych roszczeń i pretensji, poproszę moderatora o możliwość zmiany nazwy itp.
To tyle tytułem wstępu. Proszę Szanownych Państwa... PUCK :bowtie:

·
Prymas Aprilis
8,919 Posts

·
Prymas Aprilis
8,919 Posts

·
Prymas Aprilis
8,919 Posts

Na razie tyle :) Zdjęcia są stare, bo z jesieni 2008, ale to dobrze, bo będziecie się mogli w czerwcu przekonać, czy coś się od tego czasu zmieniło ;) Nosił wilk razy kilka (komentowałem wiele wątków :colgate:), ponieśli i wilka :lol: Nie krępujcie się i walcie ostro do pieca :lol: Zapraszam wszystkich na premierę około połowy czerwca :) A teraz idę spać yyyyy

·
Prymas Aprilis
8,919 Posts
O informacje i opisy zadbam jak ruszę z kopyta ;)

·
Prymas Aprilis
8,919 Posts
^^
Nie wiem, czy się czasem briga nie dostaje za takie odkopywanie poległych w abordażu :D

·
Prymas Aprilis
8,919 Posts
^^
Po renowacji rynku jest jeszcze lepiej, ale niestety można mieć zastrzeżenia do tej inwestycji :/
Trochę rozrywki:

:colgate:

• Like
Reactions: ufoizba

·
Prymas Aprilis
8,919 Posts
1 - 20 of 446 Posts