Skyscraper City Forum banner
4461 - 4480 of 6218 Posts

·
Registered
97 Posts
Da se malo odmaknemo od rotora i TKT...
Sto je sa hidrobazom? U kojoj je to fazi, kako to trenutno izgleda? Gdje su slike ☺

Nadalje.. Riva. Ono sto su poceli radit, zavrsavat ovaj dio.. zna li itko kako ce to izgledat, hoce li se zavrsit do sezone?
Ovo kak su poceli ovaj zid stavljat.. to sad nekako odudara od onog projekta koji je predstavljen prije par godina..

·
Registered
1,289 Posts
Da se malo odmaknemo od rotora i TKT...
Sto je sa hidrobazom? U kojoj je to fazi, kako to trenutno izgleda? Gdje su slike ☺

Nadalje.. Riva. Ono sto su poceli radit, zavrsavat ovaj dio.. zna li itko kako ce to izgledat, hoce li se zavrsit do sezone?
Ovo kak su poceli ovaj zid stavljat.. to sad nekako odudara od onog projekta koji je predstavljen prije par godina..
Da ti kažem iskreno ne da malo odudara nego puno jer je cijeli projekt promijenjen.Idi na GUP Riva pa vidi.
Tu je trebala biti LUKA za KRUZERE sa parkingom vidiš na starom projektu.
Na novom projektu toga nema i BOLJE DA GA NEMA.

·
Registered
97 Posts
Sad sam bas gledao... meni se to ne svidja. Spram onog svemirskog projekta kojim su ljudima mazali oci, ovo ce bit obicna riva.
Ok, novo, uredjeno, daleko bolje nego ovo sad sto je. Ali spram onog projekta.. ovo je lose.
Bar meni.

·
Registered
97 Posts
Tebi se ne sviđa.
Šta da KRUZERE i PUTNIČKE BRODOVE gledam pored ARENE.
Meni se sviđa.
Bas te ne kuzim. Pa gledat ces ih i tako i tako. I sada pristaju kruzeri manji. I cijela riva se i gradi da se ima za prihvat manjih kruzera, jahti itd..
A veliki putnicki brodovi oni sto u Dubrovnik dolaze sa par tisuca ljudi ionako nisu predvidjeni tu. Niti u staroj verziji niti u novoj.

·
Registered
1,289 Posts
Bas te ne kuzim. Pa gledat ces ih i tako i tako. I sada pristaju kruzeri manji. I cijela riva se i gradi da se ima za prihvat manjih kruzera, jahti itd..
A veliki putnicki brodovi oni sto u Dubrovnik dolaze sa par tisuca ljudi ionako nisu predvidjeni tu. Niti u staroj verziji niti u novoj.
Ako ti se ne sviđa onda idi tražiti da vrate stari projekt.
Adresa FORUM 1 napiši primjedbe.

·
Registered
1,289 Posts
Ok. Sutra ujutro idem to rijesit. Dok oni nisu odmakli s radovima da se to sto prije stopira i krene radit po starom projektu.
Bas ti hvala sto si mi to rekao. Srce si. Pusa.
Hehe..
Šta bi dao da otiđeš dole sa starim projektima i počneš im objašnjavati da krivo rade.
Koje bi face napravili.
To bi vrijedilo vidjeti.

Inače dobro si rekao od svemirskog projekta postat će obična RIVA.
Nemamo mi DOLARE za drugo.

I ja bi volio CHERLIZE THERON u krevetu ali nemam DOLARA za to.

4461 - 4480 of 6218 Posts