SkyscraperCity banner

1 - 20 of 1093 Posts

·
Registered
213 Posts
Discussion Starter #1
Ajde neka i Pula ima svoj kutak za slike :cheers:

I prigodno u bojama grada novi solo busevi

:cheers:

·
Super Moderator
19,069 Posts
Go Pjula!! :banana: :banana: :banana:
Eto super...ja taman ljetujem blizu Pule pa ću i ja puniti ovu dretvu!
BTW Histrian...šta je sa "Forumom Polarumom"? Kopali su prošlog ljeta, jel to sada gotovo? ;)

·
Super Moderator
19,069 Posts
wow...super! :eek:kay:
makar su mi i one stare bile lijepe. E a šta je s onim iskopinama što su našli? Ja sam mislio da će to ostaviti otvoreno i na to staviti nekakvo staklo i osvjetliti...šteta što nisu, bilo bi to super za Pulu.

·
Ta☼
3,479 Posts
čin za thread:cheers:, odlično izgledaju novi busevi:eek:kay:, pitao bih što je ona partenon-lika rimljanska zgrada:eek:!?

·
Ta☼
3,479 Posts
^^ tnx, cool izgleda, jel ima šta zanimljivo unutra?

·
Ta☼
3,479 Posts
nema veze i dalje super izgleda:)

·
Registered
213 Posts
Discussion Starter #12
wow...super! :eek:kay:
makar su mi i one stare bile lijepe. E a šta je s onim iskopinama što su našli? Ja sam mislio da će to ostaviti otvoreno i na to staviti nekakvo staklo i osvjetliti...šteta što nisu, bilo bi to super za Pulu.
Istina da bi bilo super ali kao po običaju zaključeno je da bi bilo skupo i ništa od toga :eek:hno:

·
Registered
213 Posts
Discussion Starter #13
A na pozadini gradske vijećnice koja se nalazi do Augostovog hrama vidi se ostatak drugog hrama koji je uklopljen u sadašnju gradsku vijećnicu nastalu u vrijeme mletačke republike.

·
Registered
213 Posts
Discussion Starter #14
I još vas sigurno zanima najveće nalazište amfora na svijetu i buduće gradilište parkirne garaže na šest ili sedam etaža :D

·
Registered
213 Posts
Discussion Starter #16
^^ hej, to je tamo prema pizzeriji Jupiter ako ne ne varam, jel? ;) nisam znao da je to nalazište amfora...:cheers:
To je to, ne varaš se. Pa i nije bilo nalazište dok ga nisu raskopali i srušili one stare tvorničke hale koje su se tu nalazile prije :nuts:

·
Registered
213 Posts
Discussion Starter #17
^^ Jedino je još ostao mi se čini ovaj dimnjak od te bivše tvornice

A pošto vidim da ti se sviđaju evo i slikice za tebe :D :D :D

·
Registered
213 Posts
Discussion Starter #20
A stvarno ne bi znao, znam samo da je prije na tom mijestu bila nekakva tvornica (možda čak i neka tekstilna ala Arena trikotaža ili tako nešto) i da su jedan dio srušili i jedan manji dio skupa s dimnjakom su ostali. Zašto i za koga nemam pojma ... :dunno:

1 - 20 of 1093 Posts