SkyscraperCity banner

1 - 20 of 1494 Posts

·
2012
3,331 Posts
Discussion Starter #1
Na nowy rok nowy wątek:)

żeby nie zaśmiecać wątku Inwestycje, tworze nowy, gdzie możnaby wrzucać zdjęcia z postępów robót różnych mniejszych i większych inwestycji (mieszkaniówka, ulice, nowe, modernizacje, etc.) dla których nie ma oddzielnych wątków...
i oby jak najwięcej zdjęć się pojawiało :cheers:

to na początek mini secik z centrum...

1. Hotel w dawnym budynku szpitala przy Malczewskiego (zdjęcie od ul. Struga), modernizacja wygląda godnie :)

2. Budynek biurowo - usługowy (?) przy placu Jagiellońskim (mam nadzieję, że kolory tynków z wizualizacji nie będą tak drastycznie jebiooczne...

3. Ulica Reja (widoczne zarysy ulicy, która zostanie zwężona, i bardzo dobrze)

4. Skrzyżowanie zmodernizowanych odcinków Żeromskiego i Słowackiego...

i sama Żeromskiego -podobnie wygląda Słowackiego (nowe lampy, chodniki, nawierzchnia, ulice zwężone, wydzielone parkingi, szkoda, że brakuje ścieżek rowerowych, które spokojnie by się tam zmieściły:(

i to tyle jak na razie...czekam na więcej:yes:
pozdr

·
N 51° 23' E 21° 09'
4,572 Posts
A widzieliścię te datę (budowy), którą umieścili na tympanonie elewacji hotelu przy Malczewskiego?
> RP 1844 <
Podoba mi się. Widać, że obiekt zachowano w stylu tej pięknej epoki. I jeszcze ta data... pewnie będzie podświetlona, jak z resztą cały budynek, bo pełno kabli wystaje ze ścian.
A watek b. dobry. Sam z czasem cos tu wrzucę.

Pozdrawiam

·
2012
3,331 Posts
Discussion Starter #5
Fajnie, że wątek żyje:)

Jakie są plany wobec tego hotelu w dawnym budynku szpitala???tzn. kiedy otwarcie i kto będzie operatorem tego obiektu, jakieś info nt standardu?

·
S7/S12/S9
2,050 Posts
Jak przejeżdżałem Chrobrego wczoraj to miałem wrażenie że zaczynają stawiać żurawia mniej więcej na wysokości salonu suzuki, czyli pod aquapark...może ktoś to potwierdzić?

·
S7/S12/S9
2,050 Posts
To prawdopodobnie była maszyna do robienia odwiertów i wbijania pali - stoi tam już od dawna :)
^^ Podczas jazdy samochodem nie zawsze wszystko się dostrzeże :), ale oczy już by chciały zobaczyć na tym terenie żurawie:)

Galeria Rosa nocą

Gołębiów II/ ul. Paderewskiego / dawny 'sadek' :)

·
2012
3,331 Posts
Discussion Starter #14
czy pałacyk Karschów powstaje w tym samym miejscu, czy jest cofnięty wgłąb działki???

·
S7/S12/S9
2,050 Posts
Jeszcze jedna fota z inwestycji przy paderewskiego

Sądząc po tempie prac i zaangażowanych środkach /4bloki-4żurawie/ to pewnie w drugiej połowie roku te żurawie zobaczymy na innym placu budowy :)

1 - 20 of 1494 Posts