SkyscraperCity banner
1 - 20 of 414 Posts

·
WAWA
862 Posts
Nooo spoko spoko, wreszcie zobaczyłem trochę więcej Radomia niż zwykle :p bo w Radomiu jestem w sumie często ale tylko przejazdem jadąc do Kielc, więc znam tylko dwa ronda i macdonald przy trasie :) Good fotorelacja. Pozdro

·
Registered
4,992 Posts
fajnie, że działasz
następnym razem postaraj się zrobić trochę centrum, a mniej bloków, wtedy uzyskasz większy rozgłos, choć wzorem Poznania i Lublina nikt nie ma większych oporów przy posotwaniu bloczydeł ;)

a tak btw, to te kościoły-wulkany zawsze przyprawiają mnie o radosny śmiech :D

·
Registered
4,992 Posts
faktycznie, w takiej postaci, jakiej występują w 99% w polskich miastach - to tak, ale same w sobie bloki nie szpecą mocno, kwestia wysokości, wykończenia i rozplanowania
w takim Sao Paolo wysokie białe wieżyczki nadają miastu wielkomiejskości i specyficznego charakteru

·
Registered
34 Posts
rdm skyline

witam,
moj pierwszy post na wiezowcach
wiec wrzucam dwa moje zdjecia, moze nie sa to skyliny ale maja cos w sobie
zdjecia z fary sa kapitalne, na prawde warto wiesc, mam nadzieje ze w koncu kiedys mi sie uda:)
pozdraaim

·
Registered
174 Posts
mam takie pytanie,a raczej prosbę.ma moze ktos z Szanownych radomian mozliwość wykonania zdjeć z wieżowca przy ulicy Cichej.Są tam dwa 10-cio piętrowce obok siebie,chodzi mi głownie o zdjecia z bloku 8/10 (to ten dalszy od ulicy 1905 roku).Spedziłem w tym bloku ,w mieszkaniu na 10 pietrze wiekszość swego dzieciństwa,byłby to dla mnie wzruszający powrót do tych beztroskich lat.

·
S7/S12/S9
1,945 Posts
^^To może być trochę trudne :/ bo z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić że nikt z piszących tu osób tam nie zamieszkuje. Pozostaje wdrapanie się na dach lub poprosić kogoś żeby wpuścił fotografa na balkon. No i dobry sprzęt bo z komy to niewiele będzie widać...

Kolega z Radomia?
Witamy :cheers1:

Pierwsza fotka :eek:kay:, natomiast drugą trudno mi na matrycy 15,4 ogarnąć ;)

1 - 20 of 414 Posts