SkyscraperCity banner

1641 - 1660 of 1670 Posts

·
махлене&
4,282 Posts
Някой беше питал за алеите около стадиона по-назад в темата:

·
Registered
4,902 Posts
Хайде дано започнат строителството на новият сектор скоро скоро и да се радваме на стадиона в завършен вид. А на себе си пожелавам да го посетя в близкото бъдеще. :)

·
Registered
11 Posts
какво става със стройтелството на последния ви сектор не съм фен на лудогорец но когато играят във европа съм за всички отбори няма значение за кои отбор съм тогава никой ли не пита отговорниците кога ще започне че следя тука за новини но няма нищо

·
Registered
1,956 Posts
На мен ми направи впечатление на мача за купата, че почти никой не беше избрал да седи в сектор "А". Очевидно другите сектори са по-удобни за гледане. Някъде се беше появила информация, че сектор "В" и "Г" са строени с кредити, което е нормално в съвременния свят. За да се вземе кредит за сектор "А" би трябвало да има някаква предпоставка като например заработване на пари от евротурнирите в сезона 2019-2020.

·
VariousArtist
730 Posts
Лудогорци, Домуса ще завършва ли стадиона, че нямаме търпение да видим поне един завършен в милата ни родина...

·
levski forever
12,148 Posts
Лудогорци, Домуса ще завършва ли стадиона, че нямаме търпение да видим поне един завършен в милата ни родина...
Това го написах септември миналата година:

Дано да греша, но според мен строителството няма да започне в скоро време, защото просто ги няма приходите. Сектор А ще струва колкото всичко изградено до този момент, а приходите от ЛЕ са нищожни в сравнение с тези от ШЛ.
За съжаление си мисля, че важи с пълна сила и към този момент.

·
Registered
30 Posts
Домуса нищо няма да завършва,защото такъв човек не съществува.Когато се научите да уважавате хората,тогава може и да получите информация. Не виждам какво интересува хора които мразят и плюят Лудогорец под път и над път,кога щял да бъде завършен стадионът и т.н.Когато и да бъде завършен,винаги ще бъде минимум с 3 класи над клоаките гереня и армията.

·
Registered
125 Posts
Домуса нищо няма да завършва,защото такъв човек не съществува.Когато се научите да уважавате хората,тогава може и да получите информация. Не виждам какво интересува хора които мразят и плюят Лудогорец под път и над път,кога щял да бъде завършен стадионът и т.н.Когато и да бъде завършен,винаги ще бъде минимум с 3 класи над клоаките гереня и армията.
Ти пък на чест и достойнство го удари... Да не ти е роднина, многоуважаваният г-н Домусчиев, че така се засегна?

·
VariousArtist
730 Posts
Ни в клин, ни в ръкав си изплю терзанията като... на пясък. Ще те помоля да не си изливаш душевните изблици във форума. Благодаря предварително!

·
Registered
24 Posts
Домусчиев наля доста пари в новия завод в Пещера, който беше открит онзи ден. Възможно е, след като го завърши да насочи ресурс и към стадиона.

·
махлене&
4,282 Posts
^^
Заводът в Пещера е съфинансиран със заем по плана Юнкер. Между другото стадиона и в този си вид изглежда добре. Даже си мисля, че новата трибуна ще е прекалено голяма за размерите на града. Сегашният капацитет е повече от достатъчен.

·
Registered
2,794 Posts
Ако се проведе мач на националите там, ще бъде крайно недостатъчен капацитетът. Освен това стадионите се правят според отборите, успехите им и участията им в международни турнири. Това с приравняването към населеното място е малко нещо българска работа.

·
Registered
282 Posts
Покрай мача на ЦСКА Москва ми стана любопитно дали гостуващите отбори/съдии/длъжности лица и т.н. нощуват в Разград преди мачовете, или стоят в Шумен/Варна? Някой запознат от региона ако ме осветли ще му съм много благодарен :)

·
махлене&
4,282 Posts
Ако се проведе мач на националите там, ще бъде крайно недостатъчен капацитетът. Освен това стадионите се правят според отборите, успехите им и участията им в международни турнири. Това с приравняването към населеното място е малко нещо българска работа.
С колко трябва да се вдигне капацитета на стадиона в Разград според теб и как ще се самоиздържа съоръжението след години, ако в един момент Домусчиев се оттегли? Билети по 30-50 лева лева ли искаш? Посещаемостта на всички отбори в България на този етап е ниска и крайно мегаломански изхвърляния за 2-3 мача през годината не си заслужават, особено в по-слабо развит регион като Лудогорието.

Покрай мача на ЦСКА Москва ми стана любопитно дали гостуващите отбори/съдии/длъжности лица и т.н. нощуват в Разград преди мачовете, или стоят в Шумен/Варна? Някой запознат от региона ако ме осветли ще му съм много благодарен :)
В Разград разбира се.

• Like
Reactions: Tzetzo
1641 - 1660 of 1670 Posts