Skyscraper City Forum banner

Oddaj swoj głos:

1 - 13 of 13 Posts

·
Registered
20,850 Posts
Cześć Rafiki chyba pierwszy raz na UPC występujesz ? :D

Witaj i bądź silny, niezłomny i nie czytaj komentarzy. :)

Brawo za odwagę, decyzję i do zobaczenia w kolejnej edycji.

Oczywiście z ciut lepszym już zdjęciem, tak, żebyśmy się za rok śmiali z tego.

Dobrym zwyczajem jest usuwanie, lub nie publikowanie zdjęć z datą (tą "automatyczną", czy jakąkolwiek, znakami wodnymi i gigantycznymi danymi autora, czy adresami stron www), ale to tylko dobry zwyczaj, a Ty być możesz chrzanisz konwenanse. ;) :D

Sprawa gustu.

Do zobaczyska. :eek:kay:

6/10

·
FotoManiac_ SilesiaRybnik
1,722 Posts
Discussion Starter · #11 ·
henry hill dokładnie, first time.
Zdjęcie wrzuciłem w takiej formie, w jakiej zostało zapisane. Datę wstawiam automatycznie z tego względu, że jest mi po prostu potrzebna w większości zdjęć, które wykonuje tym aparatem (wiem, duże słowo w tym wypadku) na co dzień.

No a ponadto, jak już wspomniałem w drugim temacie, uważam, że na potrzeby konkursu zdjęcia powinno się raczej publikować w 'dziewiczym' stanie. Jedynym całościowym wyjątkiem mogłyby być jedynie RAWy ;)

Asinus Nie bój nic, skoro Ty tego nie ogarniasz, to ja pewnie tym bardziej, nawet jako autor :p

Ogólnie zamysł był taki: mam ładne światło, pod dobrym kątem, a budynek odremontowany, czysty, ulica także, a więc wystarczyło tylko wyczyścić 'obiektyw', ustawić się i "pstryk".

1 - 13 of 13 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.