SkyscraperCity banner

1 - 20 of 44 Posts

·
Moderator
10,242 Posts
Discussion Starter · #1 ·
W związku z wydzieleniem głównych miast aby nie stwarzać wrażenia, że region został "porzucony" przez moderatorów proponuję taki wątek do bieżącego załatwiania problemów wymagających moderacji w obrębie tego działu.

Tak wiec proszę informować gdyby zaszła potrzeba jakiejś zmiany tudzież interwencji.

·
Moderator
10,242 Posts
Discussion Starter · #5 ·
Wybór został dokonany arbitralnie po długich dyskusjach, więc na razie bym nie zaburzał tego z trudem wypracowanego kompromisu, ale w przyszłości być może trzeba będzie się zastanowić nad wydzieleniem kolejnych miast.

·
Moderator
10,242 Posts
Discussion Starter · #7 ·
Aaa chodziło Ci o pojedynczy wątek. :) Bo zrozumiałem, że chodziło o dział jak ma Gdańsk i Szczecin, które zostały zrobione tak niedawno. Ale nie, jak pojedynczy wątek-temat to jak najbardziej śmiało zakładaj. ;)

·
Registered
23 Posts
Aaa chodziło Ci o pojedynczy wątek. :) Bo zrozumiałem, że chodziło o dział jak ma Gdańsk i Szczecin, które zostały zrobione tak niedawno. Ale nie, jak pojedynczy wątek-temat to jak najbardziej śmiało zakładaj. ;)
Przepraszam, nie jasno się wyraziłem :)

·
Registered
5,824 Posts
Proszę o otwarcie ponowne wątku o galerii handlowej Porto55:
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1203433&page=25

Cały czas pojawiają się nowe wzmianki prasowe, teren pod galerię co jakiś czas jest wystawiany przez syndyka (w tym miesiacu rowniez za nizsza cene), tj do kupienia jest teren ktory przeszedl juz pierwszy etap inwestycji (przekladka mediow) razem z planami, projektami, pozwoleniami i zastrzezona nazwa galerii.

·
Moderator
10,242 Posts
Discussion Starter · #16 ·
Z tego co widzę to Frombork nie ma jeszcze swojego wątku to możesz takowy utworzyć.

1 - 20 of 44 Posts