SkyscraperCity banner

Jaka ocena?

1 - 16 of 16 Posts

·
Richelieu znad zapory
Joined
·
7,122 Posts
Świetnie prezentuje się wieżowiec Rondo :cheers: To zdjęcie jest kwintesencją architektów ;) Wisienką na torcie.
 

·
City & Colour
Joined
·
13,274 Posts
Jakieś takie spłaszczone (szczególnie to widać na podświetlonej części Ilmetu). Poza tym nie podobają mi się przepalenia i okropne, sztuczne niebo, bleh! ;)

Za to genialny efekt na logo Mercedesa :cheers:

5
 

·
Registered
Joined
·
20,847 Posts
ŁOŁ :) 10

Kojarzy mi się z plakatem SF z lat 80 "rok 2000". Mocno podrasowane, ale czasem tak ma być.

Rozumiem, że z braku laku czasem powstają, fotografie kałuż, gołębi, bryły, sufity itp, ale po raz kolejny widzimy, że nie potrzeba mieszkać z Los Angeles, ani mieć teleskopu Habla, żeby zrobić rasowe fotki SSC UPC.
 

·
wartości
Joined
·
17,857 Posts
Zdjęcie cukiereczek - fototapeta dla nastolatki. Brak treści, ale to nie dziwi... taki target. Najbardziej interesująca jest parka na dole, niestety niejako pominięta w tej fotografii, najbardziej kiepskie i amatorskie są przepalone nachalną obróbką reflektory samochodów w lewym, dolnym rogu. Ocenę liczbową sobie podaruję.

Czekam na jakieś rasowe zdjęcie "urban" zaklęte w obrazie kałuż, półcieni, miejskich ptaków... czekam na twórczość a nie odtwórczość.
 

·
Joined
·
2,624 Posts
mimo ,że bardzo ulubię Rondo 1 to podobne zdjęcie już było, a to jest niestety gorsze i już tak nie zaskakuje jak poprzednie 6/10
 

·
Great Ape Project
Joined
·
4,480 Posts
Takie rzeczy to tylko na wizkach, na które patrząc się zawsze wiemy, że to tylko pobożne życzenia architekta i zgrany PR inwestora z zerowymi szansami na przeniesienie tego do reala.

A tutaj zdjęcie w realu. Czyli jednak się dało :nuts:

9/10
 

·
IdP
Joined
·
1,844 Posts
Nie ulega wątpliwości, że Rondo 1 to jeden z najlepszych (jesli nie najlepszy) wieżowiec w Polsce. Ale bez przesady- podobnych ujęć było wiele, chyba zbyt wiele.

A za zdjęcie 7/10
 

·
Registered
Joined
·
2,969 Posts
ostra jazda ale to kopia oficjalnego ujecia wiec 9
dlaczego taksowka ma czarne swiatla ? cos sie rozjechalo przy tym hdrowaniu
 
1 - 16 of 16 Posts
Top