Skyscraper City Forum banner
1 - 12 of 12 Posts

·
Registered
1,294 Posts
W wątku ,,Imigracja do Polski'' pojawił się kiedyś temat o morderstwach białych farmerów w RPA. Od początku zniesienia apartheidu podobno zamordowano ich ponad 3 tysiące a w tym kobiety i dzieci. Najgorsze jest to, że w bardzo okrutne sposoby a więc najpierw gwałty na kobietach a potem wielogodzinne tortury. Najczęściej morderstwa te miały charakter rasistowski a nie rabunkowy.

·
Registered
1,294 Posts
A jak wyglądają ogólne warunki życia w Durbanie? W 2009 r. przejeżdżałem samochodem przez durbańskie downtown i szczerze powiedziawszy widok zza szyby nie napawał mnie optymizmem. Nie widząc na ulicach żadnych białych twarzy szybko zrezygnowałem z przechadzki.

·
Registered
1,294 Posts
Apropo przywożenia do Europy swoich przyzwyczajeń. Ostatnio rozmawiałem z rodowitym, białym Walijczykiem (wiek ok 60 lat), który skarżył mi się na Hindusów. Oni są generalnie spokojni i stosunkowo mało z nimi problemów ale podobno bardzo lubią zapach curry. I jeśli do bloku lub kamienicy przyprowadzi się rodzina hinduska to smród curry roznosi się po wszystkich mieszkaniach. Oczywiście wszelkie prośby o likwidację smrodu nie przynoszą skutku a właściciele kamienic też mają związane ręce bo boją się oskarżenia o rasizm. Dochodzi do tego, że biali z takiej kamienicy się wyprowadzają a na ich miejsce przychodzą kolejni Hindusi jeszcze bardziej zasmradzając kamienicę. Czy to nie jest już trochę paranoja z tym oskarżaniem o rasizm o byle co? Czy to napewno dobry kierunek, w którym zmierza Zachodnia Europa?

·
Registered
1,294 Posts
Kretyni przeważnie za swoje niepowodzenia obwiniają innych a nigdy siebie, co dotyczy również pozostałych ras.

Natomiast trzeba przyznać, że murzyni mają dobry zmysł do tworzenia muzyki. W tej dziedzinie akurat mają się czym pochwalić.

·
Registered
1,294 Posts
1. To, że można tam zobaczyć o wiele więcej tj. dzikie zwięrzęta których w Hiszpanii nie ma + wieloryby z bliska i rekiny, krokodyle itd. No i na miejscu wszystko jest tańsze. Inna kultura, muzyka i różnorodność. Przyroda nieporównywalna - Hiszpania to przeważnie łyse góry. Byłem i tu i tam i nie ma porównania.
Coś jeszcze oprócz przyrody i kultury? Czy macie jakieś klimatyczne miasteczka czy dzielnice z kolonialną zabudową?

·
Registered
1,294 Posts
Na którymś z wątków SCC (być może nawet w tym) był przedstawiony schemat ukazujący czarną rasę z natury za najbardziej agresywną i nagłupszą. Najmniej agresywni a zarazem najiteligentniejsi okazali się właśnie Azjaci.

1 - 12 of 12 Posts