SkyscraperCity banner

Ju pelqen ndarja e re e forumit?


  • Total voters
    19
  • Poll closed .
3041 - 3047 of 3047 Posts

·
Registered
Joined
·
14,882 Posts
E kan prish krejt, nuk merret ma vesht gja. Para ka qen ma i ngadaltë por te pakten ishte me i thjesht në përdorim. Po nuk e sistemuan unë do largohem
Kliko mbi foton e profilit qe te shfaqen opsionet; Following te tregon te gjitha postimet e fundit ne sekuence kohore ne faqet ku je subscribe ndersa Alerts postimin e fundit ne njeren nga temat. Kjo ta thjeshton pak ndjekjen e forumit.

 

·
Road Whorrior
Joined
·
6,956 Posts
Kush deshiron mund te instaloje stylish per shfletuse si Chrome apo Firefox e te zgjedhe nje prej temave ketu poshte, qe mundohen te gjejne nje kompromis midis pamjes se forumit te vjeter dhe funksioneve te ketij te riut

 

·
Registered
Joined
·
6 Posts
Xenforo ne fakt eshte teper praktik dhe eshte nder me te miret sot pr sot per forume. Por pamjen (style) qe keta kane zgjedhur eshte skandaloze. E kane bere shume te komplikuar, reklama gjithandej, dhe me sa shikoj jan fokusuar me shume te biznesi dhe nuk i intereson me per antaret.

Vafshin ne djall!!!
 
3041 - 3047 of 3047 Posts
Top