SkyscraperCity banner

661 - 680 of 690 Posts

·
Registered
219 Posts
От събота 14.09:
Вървят към края на изграждането на изкуственото игрище. Дренажа е готов, забелязват се няколко реда трибуни изляти от към ул. Петрохан както и новата ограда там. Постройките, които бяха между 2рото изкувестно игрище и ул. Петрохан са съборени и е изградена нова стена и ограда. (Предполагам, че на тяхно място ще бъдат изградени новите съблекални, за които се говореше преди време.)

А и е доизградено осветлението на 2рото изкуствено игрище и е сменено старото не особено функционално осветление на 1вото изкуствено игрище.

·
Registered
1,412 Posts
Монтирани са 2 големи LED панела на Арената. Единият гледа към кръговото, а другият към Липник.

·
Патрон
Forumer of the year 2003, 2004 & 2005
299 Posts
Монтирани са 2 големи LED панела на Арената. Единият гледа към кръговото, а другият към Липник.
Направо паднах от коня, все неща типични за ГЕРБ:

"чист въздух" - ха-ха

"без комари" - ха-ха-ха-ха

дори няма да коментирам последното

·
Registered
2,425 Posts
Това камъни в градината на Пламен Стоилов ли са ? А, какво ни гарантира, че същите гербери, но с нов кмет ще се преборят с комарите и замърсяването на въздуха ? Досега къде спяха ? Или е най-лесно за всичко да обвиним Пламен Стоилов, а хубавите неща да ги пишем за ГЕРБ...

·
Registered
2,425 Posts
Никога преди вот не съм се чувствал в такава брутална дилема и никога не съм гласувал с такава погнуса. Тук изборът буквално е между СПИН и ЛЕВКИМИЯ. Как да прецениш, кое е по-добрата алтернатива ? От една страна имаме БСП, повтарям имаме БСП, няма нужда от повече аргументи, това е БСП. От другата страна имаме едни безобразни нагледци, крадци и мошеници. Самият факт, че от цяла България Русе е един от малкото градове в които червената измет победи е краснречив. Измиха си ръцете с Пламен Стоилов и си мислят, че по-толкова елементарен начин ще прецакат русенци. Да, но русенци не са стадо и им таковаха мамата по брутален начин.

·
dRusenec :)
10,326 Posts
Бих избрал СПИН-a пред левкемията винаги, имунотерапията лекува това добре и преживяемостта в днешно време е над 10-20 години спокойно, далеч по-добре от левкемията. Та не знам.

Иначе сериозно, ГЕРБ си заслужават тоталния разгром, Нунев на кладата за радост и пречистване на местните структури и всичките правоверни калинки в частния сектор обратно по такситата и фризьорските салони поради простата причина: ужасна посредственост. Дали някога ще додрапат пак до властта в Русе зависи от това дали ГЕРБ тогава ще съществуват още като партия, което е любопитен момент, аз лично не знам. Те НАВСЯКЪДЕ са "безобразни нагледци, крадци и мошеници" и това няма дълго да държи.

·
Registered
1,412 Posts
Показателно е, че само в Русе са глупаци да гласуват за БСП.. София/Пловдив/Варна/Бургас/Ст Загора и Търново ще си се развиват, а Русе ще потъне в небитието. Тоя Пенчо няма да види и сторинка от държавният бюджет, а градът оцветен в червено, единствен на картата на Бг ще е абсолютен резил.

·
Registered
11,727 Posts
Спокойно. Вчера Бойко си каза, че не са могли да сложат кандидата който са искали заради уседналост. Така че дори и да не изберете лелята, той е напълно наясно, че не сте виновни вие. Така че може и да получите парички. Евразия.

·
РУСЕфил
РУСЕфил
2,913 Posts
Показателно е, че само в Русе са глупаци да гласуват за БСП.. София/Пловдив/Варна/Бургас/Ст Загора и Търново ще си се развиват, а Русе ще потъне в небитието. Тоя Пенчо няма да види и сторинка от държавният бюджет, а градът оцветен в червено, единствен на картата на Бг ще е абсолютен резил.
Така искат да си мислиш от ГЕРБ. Парите от бюджета и по европрограмите се разпределят по строги правила, от които отклонение няма. Тоест примерно за издръжка на един ученик, на едно болнично легло и т.н. има стандарти, които се спазват и така се формира бюджет. Разликата идва от парите, които правителството решава да даде на някоя община защото са наши хора или проектът е имиджов, без да е залегнало някъде предварително - така напр. Варна получи 120 000 000 лв. да си построи 2 булеварда. В Русе ние такива пари сме видели около 10 млн. лв. за два мандата досега - т.е. смешна сума. В този смисъл като кметът не е ГЕРБ разлика няма да има, ако екипът му си върши работата. А тая тъпа леля се вижда, че толкова не става, че даже тиквата се разграничи от нея като се оправда, че не им била първи избор:nuts: А се вижда по листовките из града и малоумната кампания, че екипът ѝ е погром. Много се плюе по Пламен Стоилов, но неговият екип, с изключение на комуналните дейности, си вършеше добре работата. Тази като гледам колко е долно всичко и ми призлява. А като добавим и отношението на тиквата към нея - май по-добре да е Пенчо. Поне ако има проблеми, ще знаем къде е причината. Ако пък няма, това може да даде тласък на цялото БКП най-сетне да влезе в 21 век, което не е лошо за демокрацията.

·
Registered
29 Posts
Спокойно, каквото и да изберем е временно, след 4 години пак. Няма нищо вечно на тоя свят, освен самозабравилите се политици, разбира се.

·
Registered
1,319 Posts
БКП никога няма да се промени! Ако са толкова строги правилата, аз предпочитам да гласувам и за шимпанзе, но никога за комунистите!

·
10,326 Posts
Би било много странно да се очертаваше нещо различно от разгром за ГЕРБ в Русе. С тази слаба и посредствена кандидатка и тази трагична кампания, няма какво друго да стане и дори платения вот не може да ги спаси.

·
РУСЕфил
РУСЕфил
2,913 Posts
ГЕРБ в Русе общо взето направи всичко каквото пише в дебелите книги, че не се прави. Имам чувството, че идеята беше да загубят изборите на всяка цена. Милков дори не се налагаше да прави кампания, само трябваше да не говори твърде много и да гледа сеир отстрани. Същото стана с Радев на президентските избори.

·
10,326 Posts
С късане на плакати, омаскаряващи апокалиптични листовки в пощенските кутии, видеостените сложени да набиват гербава реклама в изборния ден, стикерите по колите, заплахите за края на света, натиска и най-вече вота в Селеметя....то не остана някой дето да не вбесиха и не накараха да гласува против тях. А дано сега бойчето си изпълни обещанието и си доизчисти партията.

661 - 680 of 690 Posts