SkyscraperCity banner

4461 - 4480 of 4482 Posts

·
Registered
2,966 Posts
Budynek ładny ale mały i za niski jak na tak reprezentacyjne miejsce i chociażby pobliskie K1. :eek:hno: A miejsc parkingowych więcej niż pod K1... :/ Masz pewność, że to właśnie tam ma powstać?

Stoją rusztowania przy pawilonie Wanda. Być może jest szansa, że jeden z najbrzydszych budynków Nowin będzie upiększony.

·
Registered
627 Posts
Zastanawia mnie na ile dzisiaj prawdopodobny jest pomysł powrotu do budowy kopalni '' Paruszowiec''. Ponieważ uważam że to ryzyko totalne miasto powinno się zabezpieczyć. Miejsce gdzie miała by powstać to dziś teren zielony, pola i chaotyczna zieleń. Można by jakiś park zaproponować? Może ktoś ma inny pomysł?

·
Registered
627 Posts
^^ W tej chwili nowe prawo górnicze być ponad planami z parkami i MPZP :(
Tak wiem, ale póki to teren niezagospodarowany to łatwiej jest taki ruch jak kopalnia przeprowadzić. Zbudować kopalnie w miejscu zagospodarowanym, tym bardziej parku było by trudniej. Mam wrażenie że nikt nic nie robi i możemy pewnego dnia obudzić się w nowej dużo bardziej szarej i brudnej rzeczywistości.

·
Registered
323 Posts
Budynek ładny ale mały i za niski jak na tak reprezentacyjne miejsce i chociażby pobliskie K1. :eek:hno: A miejsc parkingowych więcej niż pod K1... :/ Masz pewność, że to właśnie tam ma powstać?

Stoją rusztowania przy pawilonie Wanda. Być może jest szansa, że jeden z najbrzydszych budynków Nowin będzie upiększony.

Zgadzam się. Po cichu liczyłem na rondo Daszyńskiego na miarę naszych możliwości ;) Działka po PKS i działka obok Biedronki. Oczywiście nie żadne 100 metrów, ale coś wysokością zbliżone do K1 tworzyłoby fajne miejsce w tamtym rejonie śródmieścia.

·
Registered
6 Posts
Witam. Dziś zauważyłem prace wyburzeniowe na terenie dawnego PKS koło K1. Co prawda pojawiła się wizualizacja biurowca który ma tam powstać na tym forum, ale wiadomość ta nie została 100% potwierdzona. Czy ktoś posiada jakąś wiążącą informacje odnośnie planów budowy w tym miejscu?

·
Registered
44 Posts
Witam. Dziś zauważyłem prace wyburzeniowe na terenie dawnego PKS koło K1. Co prawda pojawiła się wizualizacja biurowca który ma tam powstać na tym forum, ale wiadomość ta nie została 100% potwierdzona. Czy ktoś posiada jakąś wiążącą informacje odnośnie planów budowy w tym miejscu?
To jest pewne i potwierdzone.

·
Registered
6 Posts
Dziękuje za informacje. Nie podoba mi się ta architektura w tym miejscu. Wizualizacje bardzo skromne. Powinien być pokazany ten budynek w oparciu o K1 jako najbliższe sąsiedztwo. No ale zobaczy się w rzeczywistości jak to wyjdzie.

·
Registered
3 Posts
Na skrzyżowaniu ulic Ogrodowskiego i Prostej powstaje nowa myjnia. Czy ktoś wie, do czego są te przyłącza elektryczne pomiędzy miejscami parkingowymi od strony ulicy Ogrodowskiego? Możliwe, że zostało to przygotowane pod stacje ładowania pojazdów elektrycznych?

·
Registered
2,966 Posts
Trwają prace remontowe w budynku na ul. Białych, a graniczący z parkiem budynek jest wyburzany. Wie ktoś kto tam inwestuje?

·
Moderator
69,794 Posts
Rybnik przygotowuje rozbudowę sieci gazowej w czterech dzielnicach

PAP/rs

Władze dotkniętego problemem smogu Rybnika pomagają w rozbudowie sieci gazowej. Planują gazyfikację m.in. czterech peryferyjnych dzielnic: Ochojca, Golejowa, Grabowni i Kłokocina. Pod koniec marca planowane są spotkania informacyjne dla mieszkańców.
całość : https://www.portalsamorzadowy.pl/gospodarka-komunalna/rybnik-przygotowuje-rozbudowe-sieci-gazowej-w-czterech-dzielnicach,158801.html

4461 - 4480 of 4482 Posts