Skyscraper City Forum banner
1 - 10 of 10 Posts

·
Registered
1,714 Posts
Jak to mówią "sukces ojców ma wielu, a porażka jest sierotą".
Ale dobrze, że w końcu budowa ruszyła po wielu latach zastoju ;)

·
Registered
1,714 Posts
Trochę mnie denerwuje ta przestrzeń między starym a nowym terminalem. Wiem, że w przyszłości ma być rozbudowany, ale na razie strasznie razi brak spójności. A sam terminal bardzo ładny.

·
Registered
1,714 Posts
Myślę, że nowy terminal w widocznej formie wystarczy Jasionce na 10 lat spokojnie. Budowanie od razu docelowego układu wiązało by się z dodatkowymi kosztami utrzymania.

·
Registered
1,714 Posts
Ale tu nie chodzi o stan faktyczny, tylko o wrażenie ^^ Pomimo iż terminal w Balicach jest większy, to rzeszowski (przynajmniej na zdjęciach) sprawia wrażenie większego. Wydaje mi się, że to Gekonek miał na myśli.

·
Registered
1,714 Posts
Fragment artykułu pochodzącego z http://www.ekonomia24.pl/artykul/706254,964286-Lotniskom-przybylo-pasazerow.html :

Rzeszowskie lotnisko będzie kontynuować budowę zaplecza technicznego, planuje modernizacje płyty postojowej, równoległej drogi kołowania i dróg szybkiego zejścia. – Przymierzamy się do modernizacji drogi startowej i oświetlenia nawigacyjnego - Łukasz Sikora, rzecznik lotniska.
Ktoś może wie coś więcej na ten temat i dlaczego planuje się remont obiektów, które całkiem niedawno powstały? Przecież nawet sam pas startowy ma chyba zaledwie 7 lat.

1 - 10 of 10 Posts