SkyscraperCity Forum banner
241 - 260 of 1141 Posts

·
Registered
108 Posts
wszystko fajnie idzie do przodu:) , ale jakby ktoś miał lub znalazł zdięcia z lotu ptaka to było by w kite :D :) no chyba że ktos sie wybiera gdzieś do londynu np. to tylko kliknąć aparatem przez szybe, a nam to sprawi duzo radości :banana:

·
Registered
1,731 Posts
Trochę mnie denerwuje ta przestrzeń między starym a nowym terminalem. Wiem, że w przyszłości ma być rozbudowany, ale na razie strasznie razi brak spójności. A sam terminal bardzo ładny.

·
Banned
3,234 Posts
dawid - właśnie zaczynają budować wieże kontroli między nowym a starym Terminalem tak więc ta luka zostanie załatana :) Zresztą co to ma do rzeczy - stary terminal po oddaniu nowego odejdzie w zapomnienie :)

·
x X x
515 Posts
Rozmowa z Łukaszem Sikorą, szefem marketingu Spółki Lotniskowej "Rzeszów-Jasionka”.

- Jasionka uruchamia nowe połączenie. Dokąd będziemy latać?

- Ryanair będzie latać z Rzeszowa do Manchesteru dwa razy w tygodniu od początku listopada. Lada dzień rejsy pojawią się w systemie rezerwacyjnym i wtedy uzyskamy ostateczne potwierdzenie dni oraz godzin wylotów. Powodem do satysfakcji jest dla nas też to, że Rzeszów będzie pierwszym miastem w Polsce, z którym Manchester będzie miał bezpośrednie połączenie lotnicze.

- Bilet kosztuje w tej chwili 99 zł. Czy jest to tylko cena promocyjna, czy stała?

- Ceny, podobnie jak w przypadku innych ofert irlandzkiego przewoźnika, będą się zmieniały w zależności m.in. od sezonu, a także od tego, z jakim wyprzedzeniem zrobimy rezerwację. Pamiętajmy jednak, że w dalszym ciągu będą to bilety oferowane przez linię niskokosztową, zatem nie spodziewam się windowania cen do poziomu nieosiągalnego dla naszych pasażerów.

- Jakie jeszcze połączenia planuje uruchomić spółka w tym roku?

- Rozmawiamy obecnie o rozwoju połączeń w kraju. W grę wchodzą porty w Gdańsku, Szczecinie i Wrocławiu z opcją przelotu do Lwowa. Negocjacje dobiegają już końca i jestem przekonany, że w ciągu maksymalnie kilkunastu dni będziemy mogli przedstawić ich wyniki. Wierzę, że będą to pozytywne wiadomości.

- Czy prowadzone są rozmowy w sprawie lotów do USA?

- W najbliższych tygodniach powracamy do negocjacji z LOT-em w sprawie przywrócenia rejsów transatlantyckich od przyszłego sezonu. Na ten temat będziemy jesienią rozmawiać również z przedstawicielami linii amerykańskich. Nie da się przewidzieć efektu w tym przypadku, ale jesteśmy przekonani o tym, że Podkarpacie jest rynkiem na regularne przewozy pasażerskie do USA. Dowodem na tą były cztery ostatnie lata, gdy samoloty LOT latały do Nowego Jorku.

- Jasionka to też ogromne inwestycje.

- Trwa właśnie procedura odbioru gotowej już płyty postojowej dla samolotów. Trwają prace przy terminalu. Gmach będzie gotowy na koniec tego roku. Budujemy drogę równoległą i drogi szybkiego zejścia z pasa startowego. Niebawem Polska Agencja Żeglugi Powietrznej wybuduje w Jasionce nową wieżę kontroli lotów. To oczywiście nie jest nasza własna inwestycja, ale dotyczy bezpośrednio lotniska. W sumie, licząc tylko inwestycje spółki lotniskowej na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy, ich wartość przekracza 400 milionów złotych. Nie trzeba zresztą się specjalnie wysilać, aby się o tym przekonać. Lotnisko jest teraz wielkim placem budowy.

nowiny24.pl
Jakież wielkie zdziwienie mnie wzięło, gdy otworzyłem tą stronę i zobaczyłem zdjęcia nowego terminalu - nie byłem tutaj od wieków, aż dziwne, bo na bieżąco sprawdzam wszystkie wątki dot. Rzeszowa :)

Ładnie się nam Jasionka rozbudowuje, ciekawe ile będziemy czekać na ten korytarz z rękawami do wsiadania - koszty w porównaniu do terminalu powinny być niewielkie, więc może w przyszłym roku już coś pomyślą.

·
x X x
515 Posts
Jak jeden rękaw, jak na zdjęciach widać dwa pomosty? Chyba nie zostawią jednego szkieletu bez rękawu?

Chodzi mi o to przedłużenie z lewej i prawej dla kolejnych pomostów i rękawów. Na wizualizacjach wygląda to na prostą konstrukcję.

Poza tym tak patrząc w przyszłość, jeśli będą chcieli rozbudowywać terminal na boki, to szkoda tego dachu, bo go nie ruszą już, a jakby ten terminal był dwa razy dłuższy powiedzmy, to i tak długi dach by na nim fajnie wyglądał. A tak to będzie wyglądało trochę na siłe doczepiane.

·
Registered
2,455 Posts
- Jasionka uruchamia nowe połączenie. Dokąd będziemy latać?

- Ryanair będzie latać z Rzeszowa do Manchesteru dwa razy w tygodniu od początku listopada. Lada dzień rejsy pojawią się w systemie rezerwacyjnym i wtedy uzyskamy ostateczne potwierdzenie dni oraz godzin wylotów. Powodem do satysfakcji jest dla nas też to, że Rzeszów będzie pierwszym miastem w Polsce, z którym Manchester będzie miał bezpośrednie połączenie lotnicze.
Co za kłamstwo, ca za niedouczony idiota!!!!!!!!!!!!
Kraków miał za czasów Skyeurope.

241 - 260 of 1141 Posts