Skyscraper City Forum banner
461 - 480 of 1137 Posts

·
Moderator
19,655 Posts
ło rzesz:shocked: Nie spodziewałem się takiego efektu. Fantastycznie wygląda dach, brązowe, drewnopodobne elementy świetnie ocieplają wnętrze. Zmiata z nóg, jest śliczny:master: ... tylko gdzie będzie główna tablica przylotów/odlotów?

·
Registered
5 Posts
ło rzesz:shocked: Nie spodziewałem się takiego efektu. Fantastycznie wygląda dach, brązowe, drewnopodobne elementy świetnie ocieplają wnętrze. Zmiata z nóg, jest śliczny:master: ... tylko gdzie będzie główna tablica przylotów/odlotów?

Główna tablica przylotów/odlotów zawiśnie nad rusztowaniami widocznymi na pierwszych fotkach, tablica będzie w formie 6 telewizorów plazmowych 65", dodatkowo kilkadziesiąt plazm rozmieszczonych w całym terminalu. Terminal wyposażony będzie w ponad 100 kamer monitorujących. Bezpieczeństwo ponad wszystko :)

·
Registered
207 Posts

·
Registered
96 Posts
Czy ten dach od wewnatrz będzie jakoś wykańczany czy to już efekt końcowy?
Jeśli tak ma być to raczej...szkoda. Brak naturalnego światła spowodował konieczność wmontowania mnóstwa lampek z paskudnym żółtym światłem. Ogólnie na fotkach przytłacza efekt żółci, która odbija się nawet w poręczach schodów. Jak dla mnie to na tych zdjęciach wyglada to fatalnie. Poza tym w niektórych miejscach (zdjęcia z krzesełkami) na suficie wmontowana jest metalowa krata co wyglada poprostu tandetnie (jak w jakimś magazynie towarowym, albo Etiudzie). Mam nadzieję, że w rzeczywistości jest nieco lepiej.

461 - 480 of 1137 Posts