SkyscraperCity Forum banner
1061 - 1080 of 1141 Posts

·
It is very important
Joined
·
1,458 Posts
^^
W związku z planowanym uruchomieniem bazy obsługi technicznej w Porcie Lotniczym Rzeszów – Jasionka Firma LINETECH zaprasza na spotkanie informacyjne, w trakcie którego przedstawiciele firmy zaprezentują:

- profil działalności oraz zakres prac wykonywanych w obszarze kontroli i naprawy samolotów;
- wyjaśnią na czym polegają poszczególne rodzaje obsługi statków powietrznych;
- przedstawią oferty pracy kierowane do osób bezrobotnych zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowiskach:

> Mechanik lotniczy;
> Licencjonowany mechanik lotniczy;
> Mechanik napraw kompozytowych;
> Mechanik napraw strukturalnych;
> Lakiernik;
> Pracownik działu estetyki;
> Magazynier;
> Konserwator;
> Specjalista ds. planowania i dokumentacji;
> Pracownik Działu IT.

Firma LINETECH specjalizuje się w obsłudze technicznej statków powietrznych.
Jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się organizacji obsługowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Spotkanie odbędzie się dnia 11 sierpnia 2015 r. o godz. 10:00 w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie,
al. Batalionów Chłopskich 7, sala 18, I piętro
Więcej tu: Linetech - Praca - Opis i wymagania
 
  • Like
Reactions: LaPlagne

·
Registered
Joined
·
2,995 Posts
No sens Twojej wypowiedzi był taki: celny komentarz, ale za błąd ortograficzny nie dam lajka. To Ci tłumaczymy, że to nie błąd, a zamierzony, głęboko osadzony w kulturze i tradycji forum sarkazm :)
 

·
Registered
Joined
·
2,415 Posts
mechaników lotniczych chcą rekrutować wśród bezrobotnych? takich ludzi powinni rekrutować head hunterzy z najlepszych osób na rynku, a nie spośród bezrobotnych
Ha! Zart roku chyba :eek:hno:
Ale osobiscie znam dwoch takich z lawki pod blokiem kuzynki. Rzeczywiscie bezrobotni i rzeczywiscie mechanicy. A jak bedzie potzreba to nazwa sie "mechanik lotniczy". Za flaszke zgodzili by sie rozkrecic nawet A380. :lol:
 

·
orendż dżus jabłkowy
Joined
·
8,382 Posts
Discussion Starter · #1,077 ·
Ekskluzywny hotel ma stanąć przy lotnisku. Wizualizacje
koncepcja MWM
Przy lotnisku w podrzeszowskiej Jasionce powstanie hotel. - Chcemy, aby to był obiekt wysokiej klasy - mówi Janusz Fudała, prezes Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Firma, która go zbuduje, zostanie wybrana już za kilka tygodni. Pierwsi chętni już się zgłaszają.

Pod tę inwestycję rezerwowana jest duża, blisko hektarowa działka. Ziemia rozciąga się nieopodal powstającego przy lotnisku Centrum Wystawienniczo-Kongresowego. To właśnie odwiedzający to centrum mają korzystać z hotelu.

- Ale nie tylko. Lokalizacja tego przyszłego hotelu jest bardzo dobra, obiekt będzie miał na pewno dobre obłożenie, bo skorzystać z niego będą mogli także przylatujący do Jasionki i odwiedzający firmy w parku technologicznym przy lotnisku - mówi prezes Fudała. Już w tym miesiącu RARR zamierza wystąpić do sieci hotelowych, by składały swoje oferty.

- Zależy nam na tym, aby był to hotel z górnej półki, być może jednej ze znanych, renomowanych sieci. Szczegółowe wymagania odnośnie do tego obiektu będą jeszcze przygotowywane - mówi prezes agencji.

Wyborem firmy, która będzie realizowała hotelową inwestycję, w październiku zajmie się Rada Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego Aeropolis, w której skład wchodzą przedstawiciele samorządu wojewódzkiego, RARR oraz rzeszowskich uczelni. Ile czasu będzie miała wybrana firma na wybudowanie hotelu? - Dwa lata. Teren pod hotel nie będzie sprzedawany na własność firmie, decydujemy się na użytkowanie wieczyste. Dzięki temu w umowie z inwestorem będziemy mogli zapisać terminy zarówno rozpoczęcia prac, jak też ich zakończenia. Będzie to zabezpieczenie terminowości wykonania tej inwestycji. Jeśli doszłoby do niedotrzymania terminów, będziemy mogli wypowiedzieć umowę - mówi prezes Fudała.

Choć na razie oficjalnie procedura wyboru firmy jeszcze się nie rozpoczęła, do RARR zgłaszają się już firmy zainteresowane realizacją takiej inwestycji. Jedną z nich jest RK Invest. Na jej zlecenie projekt hotelu przygotowuje rzeszowska pracownia MWM Architekci. - Będą to właściwie dwa połączone ze sobą hotele - jeden o standardzie trzygwiazdkowym, drugi czterogwiazdkowym. Łącznie będzie tam 150 pokoi, budynki będą miały cztery kondygnacje. Wyższych obiektów w sąsiedztwie lotniska nie można budować. Nowością w naszym regionie jest to, że projektowany przez nas hotel ma być bezobsługowy - gość sam będzie mógł zarezerwować pokój, zameldować się, korzystać z pokoju i wymeldować bez pośrednictwa recepcji. Wszystko zrobi online - mówi architekt Maciej Łobos, prezes MWM Architekci. - Inwestor, na zlecenie którego pracujemy, nie chciałby poprzestać wyłącznie na budowie jednego hotelu. Chciałby zainwestować w tereny przy lotnisku ok. 100 mln euro i stworzyć tam prawdziwe miasteczko lotnicze wypełnione rozmaitymi obiektami: hotelami, szpitalami, parkingami - wszystkim oprócz mieszkaniówki. Chciałby przygotować plan zagospodarowania tych terenów. Aby móc opracować taki plan, konieczne będą oczywiście rozmowy i porozumienie z samorządem województwa i władzami portu lotniczego - dodaje Łobos.

Cały tekst: http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,...przy-lotnisku-wizualizacje.html#ixzz3klCiL100
Oddzielny wątek do ewentualnej dyskusji
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1849168
 

·
Nadszedł czas Wolności
Joined
·
3,042 Posts
Ależ dlaczego niewykonalne? Ja też z początku otwierałem oczy ze zdziwienia. Im więcej jednak czytam na temat funkcjonowania miast i badam jak funkcjonują zachodnioeuropejskie miasta, w których rewelacyjnie się żyje, tym bardziej jestem pewien, że nasza planistyka (a właściwie jej brak) zmierza w bardzo złym kierunku. Jest to problem generalny, który uniemożliwia prawidłowe szybsze bogacenie się Polaków i doganianie Zachodniej Europy w poziomie życia i wysokości zarobków. Według Ciebie mając tą wiedzę powinienem chwalić takie działania?
 
1061 - 1080 of 1141 Posts
Top