Skyscraper City Forum banner
1 - 10 of 10 Posts

·
Registered
Patrz, bocian!
1,428 Posts
Discussion Starter · #1 ·

15 maja została uruchomiona Regionalna Sieć Szerokopasmowa Aglomeracji
Rzeszowskie ResMAN. To I etap inwestycji. Z darmowego internetu może korzystać około 60% mieszkańców. II etap obejmie budowę sieci w przełomowej technologii WiMAX. Docelowo z darmowego internetu mają korzystać wszyscy mieszkańcy aglomeracji Rzeszowskiej. W najbliższych latach pojawi się również możliwość darmowej telefonii. Więcej informacji na stronie www.resman.pl .

Gazeta Wyborcza:
W Rzeszowie buszowanie w sieci gratis
http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,3347499.html

GC Nowiny:
Mamy darmowy internet!
www.gcowiny.pl

Ciekawą informacją jest, że wśród miast Europy, większą ilość darmowych hot-spotów ma tylko Paryż(80). Za Rzeszowem(44) znajdują się Dublin(16), Amsterdam, Barcelona i inni.

No to pięknie.

·
baks22
116 Posts
No rzeczywiście pięknie, szkoda tylko że mnie ta sieć nie łapie :( mieszkam na kwiatkowskiego prawie przy granicy z Budziwojem. Ciekawe czy tam planują postawić nadajnik, masz jakieś informacje?

·
orendż dżus jabłkowy
8,378 Posts
to dopiero początek tej sieci. także musisz uzbroić się w cierpliwość. Sieć będzie rozbudowywana i w jakiś sposób mają zwiększyć moc nadajników.
Obecnie w jednym momencie z sieci może korzystać 4000 użytkowników
słyszałem że już zarejestrowanych jest około 300.

·
Subcarpathian
110 Posts
Vanaheim said:
Mapa nie ma podpisanych dzielnic więc się zapytam - czy jest zasięg w Wilkowyji?
Niestety, z mapy wynika, że zasięg nie obejmuje Wilkowyji (wschodniej dzielnicy miasta)

·
Registered
94 Posts
hotspoty

Witam

Nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie, ale w wyszukiwarce hot.spots.pl pokazuje w Warszawie 73 darmowe hot-spoty, a wydaje mi sie ze jest ich wiecej, takze z tym rankingiem miast cos jest nie tak :)

Niemniej jednak nalezy tylko pogratulowac Rzaszowowi swietnej inicjatywy :)

Pozdrawiam

·
Registered
Patrz, bocian!
1,428 Posts
Discussion Starter · #10 ·
co do rankingu to pewnie brano pod uwage takie dane żeby wypaść dobrze;) przepraszam, bo może miejsce nie najlepsze na ten topic ale naprawde nie wiedziałem gdzie go umieścić. Pozdrawiam.
PS: własnie korzystam z resmana, heheh

1 - 10 of 10 Posts