SkyscraperCity Forum banner
1 - 6 of 6 Posts

·
Registered
Joined
·
10 Posts
Do Glasgow i Trapani na Sycylii będziemy mogli latać od 31 marca, a do Oslo od 30 kwietnia. Połączenia uruchamia z lotniska w Jasionce irlandzki przewoźnik Ryanair. W ten sposób przewoźnik oferuje z Rzeszowa 11 połączeń.

- Na Sycylię samoloty będą latać w środy i niedziele, a do Oslo we wtorki i soboty – informuje Katarzyna Gaborec, szef marketingu Ryanaira na Europę Wschodnią. – Od marca wznawiamy też loty do Barcelony-Giorony i do Bristolu.

Katarzyna Gaborec dodaje, że w ostatnim roku ruch pasażerski na lotnisku w Jasionce wzrósł o 13 procent.

– W 2013 roku planujemy przewieść ponad 400 tysięcy pasażerów i nadal być numerem "1” na podrzeszowskim lotnisku – mówi. - Cieszymy się z szybkiego rozwoju lotniska i liczymy na dalszy dynamiczny rozwój.

"Aby uczcić sukces w Rzeszowie oferujemy bilety już za 39 zł. Można je rezerwować na naszej stronie internetowej, do dzisiaj do północy."

W tej chwili w ramach regularnych połączeń z lotniska Rzeszów-Jasionka można polecieć do: Frankfurtu, Warszawy (32 rejsy tygodniowo od 31 marca), Manchesteru, Barcelony-Girony, Londynu (lotniska Stansted i Luton), Bristolu, Birmingham, East Midlands, Dublina, Trapani, Oslo, Glasgow.

Połączenia obsługuje LOT, Eurolot, Lufthansa i Ryanair.
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130327/RZESZOW/130329605

Ciekawe kiedy loty do Paryza, juz od roku slysze ze rozmowy z nowym przewoznikiem sa zaawansowane :|
 
1 - 6 of 6 Posts
Top