Skyscraper City Forum banner
1 - 6 of 6 Posts

·
driver&rider&hiker
Joined
·
1,398 Posts
źródło: Lufthansa: Dodatkowy rejs Frankfurt-Rzeszów
Od 24 kwietnia tego roku Lufthansa wprowadzi dodatkowy rejs na trasie Frankfurt-Rzeszów, a po zimowej przerwie do rozkładu powrócą także poranne loty do Frankfurtu, które zostaną wznowione już 30 marca.
Nowy, wieczorny rejs będzie obsługiwany w piątki (nocowanie) samolotem Bombardier CRJ900 według rozkładu:

LH1386: Frankfurt 20:50 - Rzeszów 22:25 (----5--)
LH1387: Rzeszów 6:15 - Frankfurt 8:00 (-----6-)
 

·
driver&rider&hiker
Joined
·
1,398 Posts
Od czerwca do września 2017 roku w każdą niedzielę z Jasionki odlatywać będą czarterowe samoloty na Majorkę. Ofertę wprowadził właśnie do sprzedaży renomowany touroperator TUI.

Loty dla biura podróży TUI wykonywać będzie Enter Air. Loty wykonywane będą od 25 czerwca do 10 września, raz w tygodniu w niedziele. Wylot z Rzeszowa zaplanowano na 16:30 lądowanie na Majorce na 19:00. Start z hiszpańskiej wyspy odbędzie się o 19:45, zaś lądowanie w Jasionce zaplanowano na 22:15.

- Nowa słoneczna destynacja w naszej siatce połączeń to odpowiedź na oczekiwania mieszkańców Podkarpacia i sąsiednich regionów, którzy chcą latać na wakacje z naszego lotniska - mówi Michał Tabisz, prezes zarządu Portu Lotniczego "Rzeszów-Jasionka".
źródło: http://www.pasazer.com/news/31600/z,rzeszowa,na,majorke.html
 

·
driver&rider&hiker
Joined
·
1,398 Posts
mam taką uwagę odnośnie niedawnej ekspansji LOT z lotnisk regionalnych do Izraela: jak to się stało że to połączenie dostał mega international airport Lublin a nie mega international airport Rzeszów ?:nuts:
Rzeszowa nie było na liście lotnisk, z których połączenia będą dotowane przez rząd Izraela:
Ministerstwo opracowało już listę 39 lotnisk, z których loty do Tel Awiwu mogą być wykonywane. Znalazły się na niej 4 porty z Polski: Gdańsk, Lublin, Poznań i Wrocław.
https://www.fly4free.pl/wiecej-tanich-lotow-z-polski-do-izraela/
 

·
driver&rider&hiker
Joined
·
1,398 Posts
Od 31 marca br. Lufthansa będzie oferowała codziennie dwa rejsy między Rzeszowem a Monachium. Oznacza to, że przewoźnik jeszcze zwiększy oferowanie między Podkarpaciem a Bawarią w stosunku do planów z października ubiegłego roku.
źródło: pasazer.com
 

·
driver&rider&hiker
Joined
·
1,398 Posts
^^
Nie przesadzajmy. Byłem w Gdańsku z małymi dziećmi przez tydzień i było co robić. Od zwiedzania starówki poprzez koncert organowy w Oliwie po rowery na Wyspie Sobieszewskiej, a jeszcze pozostaje Sopot i Gdynia w odwodzie. Byłem poza sezonem i większość czasu lało, a mimo to miło wspominam.
 
1 - 6 of 6 Posts
Top