SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 292 Posts

·
Registered
10,487 Posts
wypowiedz Sikory który stwierdził że latem ruszą dwa nowe kierunki, z tym że nie może zdradzić jeszcze jakie bo rozmowy nie zostały dopięte..
Może do wątku "Czas na śmiech"?
Albo opracujmy Księgę Cytatów Jasionkowych! Jako pierwszy cytat proponuję ten o długim i skomplikowanym procesie...
O niedopięciu jako numer dwa.

·
Registered
10,487 Posts
Przepraszam, że trochę OT, ale jakich właściwie korzyści (dla przeciętnego mieszkańca miasta) oczekują koledzy, którzy popierają powiększenie Rzeszowa o kolejne wioski? Może na przykładzie dotychczasowych przyłączeń?

·
Registered
10,487 Posts
Przyłączenie północnych terenów z pewnością przyniesie o wiele więcej korzyści niż przyłączenie bezużytecznych terenów Budziwoja ... w tym przypadku ucieszyli się tylko mieszkańcy tej wsi - wzrosła im wartość gruntów.
Ja wiem. Jestem upie...wy. Ale proszę. Napisz jakich właściwie korzyści mam oczekiwać? Tańszych biletów MPK do Jasionki? Trochę mało. Co ja, przykładowy mieszkaniec Baranówki będę miał z tego, że Trzebownisko przestanie być gminą?

·
Registered
10,487 Posts
To chyba oczywiste, że mieszkańcy Rzeszowa bezpośrednio jakoś tego nie odczują. Budżet miasta już tak. Najbardziej odczuję Ferenc który będzie mógł chwalić się kolejnymi statystykami i wzrostem mieszkańców, rozwojem miasta itd :)
Touche, mon général!
I to mnie boli. No, może nie boli, swędzi. :)

·
Registered
10,487 Posts
Będzie tak dalej, dopóki nie będziemy mięć mocniejszej pozycji, więcej przewoźników (szczególnie niskokosztowych).
A ze strony lotniska usłyszysz:
"Lotnisko jest własnie w trakcie niezwykle skomplikowanych i długotrwałych negocjacji..." Tfu! Tę śpiewkę znam już od lat. I od lat to samo. :eek:hno:

·
Registered
10,487 Posts
Kolego, a gdzie ja napisałem że latał? Napisałem, że się wycofał ...
Wiesz, żeby się skądś wycofać, trzeba tam najpierw być, taka to moja logika... :)
A Wizza na Jasionce widziałem. Jakieś trzy czy cztery lata temu, ćwiczył starty i lądowania, nawet wzrosła wtedy w narodzie nadzieja, ale ostateczni nic z tego nie wyszło.

·
Registered
10,487 Posts
Co oni tak wożą, helikoptery?
Boeing 747 ze zdjęcia nie ma rampy ładunkowej, którą helikopter mógłby wjechać na jego pokład. A co może być wysyłana z Jasionki samolotami? No, trzeba by popatrzeć na mapę gospodarczą Podkarpacia i zastanowić się, wyroby jakich firm mają teraz wzięcie na świecie. Ale to oczywiście tylko gdybanie.

1 - 20 of 292 Posts