SkyscraperCity Forum banner
3721 - 3740 of 4065 Posts

·
Registered
Joined
·
10,034 Posts
KurnaOlek, na "lotnictwie" mnie cytują, cóż za zaszczyt... ;)

Obiecuję poprawę i sprawdzanie na trzech różnych "radarach" (o ile będę miał czas. Bo np. dzisiaj raczej nie będę).
 

·
Registered
Joined
·
207 Posts

·
It is very important
Joined
·
1,458 Posts
Lotnisko w Rzeszowskiej Jasionce czasowo zamknięte. Wypadek podczas podchodzenia do lądowania Van's Aircraft RV-10 reg. UR-PMAV. Maszyna ukraińska należąca do Aquanova Hydroresource z Kijowa.


Edit: 16:45 przywrócono ruch - Na lotnisku w Jasionce rozbiła się ukraińska awionetka.
 
  • Like
Reactions: Hipolit and STYRO

·
Registered
Joined
·
207 Posts

·
orendż dżus jabłkowy
Joined
·
8,382 Posts
Od lipca będą regularne kursy MPK na lotnisko w Jasionce. Co godzinę
Od lipca trzeba szykować się na zmiany w rozkładach autobusów miejskiej komunikacji w Rzeszowie. Te największe dotkną linię nr 6 i L, która jeździ na lotnisko w Jasionce.

Modyfikacja rozkładu linii nr 6 ma związek ze zbliżającymi się wakacjami, przez które wypada z rozkładu część kursów.

– Na rozkładzie „6” jest dużo autobusów oznaczonych literą „S”, które kursują tylko w dni nauki szkolnej. Od 1 lipca chcemy zmienić rozkład tak, aby osoby, które dojeżdżały dotychczas „eskami” nawet podczas wakacji miały czym dostać się do pracy – mówi Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa.

W przypadku lotniskowej linii L okazało się, że jest coraz więcej osób, które potrzebują poruszać się na linii Rzeszów – port lotniczy w Jasionce. Dlatego miasto zdecydowało się od 1 lipca zmienić rozkład linii L tak, aby regularnie średnio co godzinę od 4:30 do 23:00 odbywał się kurs z Rzeszowa do portu w Jasionce.

– Aby wypełnić autobus pasażerami zdecydowaliśmy się też zatrzymywać na wszystkich przystankach w Trzebownisku, które znajdują się na trasie do portu w Jasionce. Na takie rozwiązanie wyraził już zgodę wójt gminy – mówi Maciej Chłodnicki.

Za bilet do Jasionki nie będziemy płacić więcej. – Zróżnicowanie ceny w tym przypadku nie jest możliwe, ponieważ autobus będzie zabierał też pasażerów, którzy nie jadą na lotnisko, tylko np. wracają z pracy do domu w Trzebownisku – wyjaśnia rzecznik Chłodnicki.
rzeszow-news.pl
ile to lat człowiek czekał na taką normalność... złotówy płaczą pod terminalem.
 
3721 - 3740 of 4065 Posts
Top