SkyscraperCity Forum banner
3761 - 3780 of 4065 Posts

·
Registered
1,898 Posts
Jasionka z rekordem miesięcznym 85 tys pasażerów czyli wzrost do lipca sprzed roku o 18,86%

·
Registered
1,898 Posts
Nie oszukujmy się, żeby pękła granica melona to 85 tys. pasażerów musiało by się rozsiadać w fotelach samolotowych już w w marcu, aby potem w sezonie letnim nadrabiać zimowe miesiące.

·
Registered
430 Posts
Nie ma co marudzić: wynik jest ok, powolutku ale rośniemy, mimo skasowania Frankfurtu, Paryża, Rzymu, Berlina, Oslo i bardzo dobrze „chodzącej” Barcelony strach się bać jak cokolwiek z powyższego powróci Bazą Rzeszowa jest rosnący biznes w okolicy i to jest nasza szansa ; daaaawno temu pisałem, że wrócą loty do US - była śmiechawa a loty są; może lotnisko nie rozwija się w jakimś kosmicznym tempie - ale narzekać nie ma co : Lubeland został w tyle - inne większe od Rzeszowa miasta jak Łódź, Szczecin czy Bydgoszcz mimo dynamicznego rozwoju (poza Łodzią) ciągle mają mniej pasażerów niż my, zatem apeluję o optymizm !

·
Registered
107 Posts
^^
absolutnie nie w kontekście marudzenia; z kronikarskiego obowiązku. W ostatnich latach 2x sierpień był lepszy od lipca (2015, 2017).
Cieszy mnie stabilny wzrost portu przy jednym z najmniejszych miast, które go posiadają - a nie wahania np. +48%, -50%

·
Registered
1,898 Posts
Mnie zastanawia, czy kiedyś wybudowana S19 będzie miała jakiś wpływ na ściągniecie do Jasionki Słowaków i realną konkurencje z Koszycami. Trzeba przyznać, że to miasto jest skomunikowane z 4 hubami (mniejszymi lub większymi) Stambuł, Wiedeń, Warszawa i Praga, na dodatek emigracja do Luton. Poza tymi kierunkami są jeszcze czartery sezonowe np. na Rodos czy Antalya.

·
Registered
543 Posts
^^
absolutnie nie w kontekście marudzenia; z kronikarskiego obowiązku. W ostatnich latach 2x sierpień był lepszy od lipca (2015, 2017).
Cieszy mnie stabilny wzrost portu przy jednym z najmniejszych miast, które go posiadają - a nie wahania np. +48%, -50%
W sierpniu w trakcie sezonu nagle anulowali czarter do HER, tak więc nie odbyły się chyba 3 rotacje, to też miało wpływ na wynik.

·
Registered
10,082 Posts
3761 - 3780 of 4065 Posts