SkyscraperCity banner

3961 - 3980 of 4002 Posts

·
Registered
8,138 Posts
Czasami człowiek musi, inaczej się udusi...

Na płycie, jak stwierdził pan z wieży - ostatni w tej części świata - Ił-62! Przyleciał z Witebska.
Niestety, ja dziś bez pojazdu, zdjęć nie zrobię. :(

·
Registered
207 Posts

·
Registered
4,484 Posts
RZE

49 795 pasażerów w listopadzie i 721 080 od początku roku.
-5,64% spadku w listopadzie i +0,18% wzrostu za 11 miesięcy.

Przy tendencji z ostatnich miesięcy całego roku nie uda się zamknąć na zero, niestety będzie niewielki spadek.

·
Registered
126 Posts
RZE:
grudzień - 51 158 -0,6%
CAŁY ROK - 772238 0,1%

Jednym słowem stagnacja r/r
Jaka stagnacja,

wg prezesa J942
cytuję
"Powtórzyliśmy ubiegłoroczny rekord, a nawet odrobinę go poprawiliśmy. W tak trudnych warunkach rynkowych to wynik na miarę naszych oczekiwań – mówi Adam Hamryszczak"

PS. Hamryszczak powinien postawić przysłowiową flaszkę Włoszkowi ;)

·
Registered
1,694 Posts
Takie pytanie, czy po wprowadzeniu opłat na parkingu przy-lotniskowym, rozluźniło się trochę na nim? I czy ewentualnie ktoś zauważył, czy są jakieś "porzucone" auta?

·
Registered
207 Posts
Takie pytanie, czy po wprowadzeniu opłat na parkingu przy-lotniskowym, rozluźniło się trochę na nim? I czy ewentualnie ktoś zauważył, czy są jakieś "porzucone" auta?
Mega dużo się zmieniło. Na plus oczywiście. Auta nie parkują już na trawie czy drodze, jest sporo wolnych miejsc do parkowania, to była dobra decyzja. Jedyne co się Tabiszowi udało. Aut porzuconych nie widziałem.

Jedyny minus jaki widzę to przy zczytaniu biletu parkingowego czas powinien zostać zatrzymany . Zdarza się, że po włożeniu do kasy jest komunikat że parkowanie darmowe A przy działanie czas przekroczony. Trochę słabo.

·
Registered
8,138 Posts
Czarter tylko, ale w tej bidusi - zawsze coś:

Nowiny:
11 czerwca z lotniska w Jasionce wystartują pierwsi pasażerowie spragnieni słonecznych plaż. Samolot należący do linii Nouvelair będzie latał w każdy czwartek do Monastyru.

·
driver&rider&hiker
1,397 Posts
^^
Nie przesadzajmy. Byłem w Gdańsku z małymi dziećmi przez tydzień i było co robić. Od zwiedzania starówki poprzez koncert organowy w Oliwie po rowery na Wyspie Sobieszewskiej, a jeszcze pozostaje Sopot i Gdynia w odwodzie. Byłem poza sezonem i większość czasu lało, a mimo to miło wspominam.

·
Registered
1,694 Posts
RZE
Styczeń 2020 - 51 211 -1.91%

Zaczynamy od spadków

·
Registered
4,484 Posts
RZE - prawie/niecałe* 100tys. pasażerów w ciągu dwóch pierwszych miesięcy 2020 roku.
* - niepotrzebne skreslić

w lutym obsłużono 47 428 pasażerów, co dało spadek -9,3%,
a od początku roku 98 639 pasażerów, co dało spadek -5,6%
:eek:hno:

·
Registered
8,138 Posts
RZE - prawie/niecałe* 100tys. pasażerów w ciągu dwóch pierwszych miesięcy 2020 roku.
* - niepotrzebne skreslić

w lutym obsłużono 47 428 pasażerów, co dało spadek -9,3%,
a od początku roku 98 639 pasażerów, co dało spadek -5,6%
:eek:hno:
A będzie jeszcze gorzej.

·
Registered
7,948 Posts
Chciałem zapytać, czy loty w ostatnich dniach to loty pasażerskie?
Wczoraj widziałem maltańskiego Boeninga 737, który poleciał do Londynu, dziś inny maltański B737 leci do Nicei.

3961 - 3980 of 4002 Posts