SkyscraperCity Forum banner
4021 - 4040 of 4065 Posts

·
Registered
Joined
·
28,188 Posts
 
  • Sad
Reactions: Hipolit

·
Registered
Joined
·
107 Posts
Sorki za ppp, szybkie pytanko:
Mrija 2x przywiozła podobno blachę alu na puszki dla Canpolu. Jak to się może kalkulować? Nawet przy cenie półdarmo transport kosztuje krocie. Ktoś coś?
odpowiadam sam sobie kończąc OT;
w dzisiejszych kowidowych czasach ekonomia stanęła na głowie - po prostu brak towaru; i mogło być tak, że jest opcja kupuj natychmiast z odbiorem bo już jest kolejka chętnych - cena* nie gra roli (kary umowne za brak realizacji zamówienia)
to takie gdybanie na podstawie plotek (jedna baba drugiej babie w tramwaju)

* - w pewnych granicach
 

·
Registered
Joined
·
6,381 Posts
LOT poleci z Rzeszowa do Odessy i Olsztyna. Wizz Air i Ryanair zawieszają loty
rzeszow.wyborcza.pl

Pasażerów udających się z Rzeszowa do Odessy samoloty LOT będą transportować raz w tygodniu – w niedzielę. Pierwszy lot zaplanowano na 12 czerwca 2022. Po niecałych dwóch godzinach w powietrzu dotrze na wybrzeże Morza Czarnego.

Na Warmię i Mazury polecimy z Jasionki dwa razy w tygodniu - w soboty i poniedziałki. Debiut trasy zaplanowano 18 czerwca 2022. Lot potrwa nieco ponad godzinę.

Wrócą loty do Nowego Jorku! czytajrzeszow.pl

W sezonie letnim na pokładzie Polskich Linii Lotniczych LOT polecimy z Rzeszowa do Newarku. Równocześnie LOT wznawia rejsy z Rzeszowa do Zadaru i z Warszawy do Charkowa, otwiera również nowe połączenia ze stolicy Podkarpacia do Odessy i Olsztyna.

W sezonie letnim pierwszy Dreamliner z Rzeszowa do Nowego Jorku wystartuje 28 marca. Po kilku miesiącach nieobecności do siatki połączeń wracają również rejsy z Rzeszowa do Zadaru. Połączenia są już dostępne w systemach rezerwacyjnych. Pierwszy rejs do chorwackiej Dalmacji odbędzie się w sobotę 18 czerwca 2022 r. Lot będzie wykonywany raz w tygodniu i potrwa dwie godziny.
 

·
Registered
Joined
·
10,137 Posts
Czy powstanie nowy konkurent dla Jasionki?

Raczej dla Krosna. Budowa lotniska przez wchłonięcie sąsiedniej gminy z gotowym lotniskiem. Bardzo ciekawe. O ile kilometrów do Ustrzyk zbliży się to lotnisko po takiej papierowej operacji? Bo na razie jest prawie 52 km (z rynku w Ustrzykach do pasa startowego Lotniska Arłamów) i czas przejazdu liczony na 48 minut. A w zimie, ło, panie....
 
4021 - 4040 of 4065 Posts
Top