SkyscraperCity banner

3781 - 3800 of 3852 Posts

·
aka Lynx21
344 Posts
Może głupie pytanie, ale po co takie szerokie te łącznice? W przypadku zamknięcia jednej jezdni i ewentualnym puszczeniem nią ruchu dwukierunkowego, czy jak?

842151

·
Registered
2,149 Posts
1. Pasa awaryjnego.
2. Korytarza dla służb.

• Like
Reactions: Dyziol84

·
Registered
1,484 Posts
Będą obowiązywały na tym odcinku winiety, tak jak obecnie na odcinku do granicy Polski?
Tak przy okazji, jakoś po otwarciu w 2018 przejechałem obecnym odcinkiem tej dialnicy bez winiety, bo byłem przekonany, że jest bezpłatny. Myliłem się. Zapytałem się wtedy w tym wątku, czy się spodziewać czegoś, poradzili czekać... minęło 2,5 roku, póki co nic nie przyszło (odpukać) :D

Ty nam powiedz... za jakiś czas... ;)
ZTCW Słowacy nie maja takiego sytemu automatycznego nadzoru z kamerami, jak Węgrzy. Więc nadzieja jest...

·
Registered
822 Posts
Odcinek do granicy chyba przez kilka miesięcy po wybudowaniu był bez winiety. Nawet chciałem się nim przejechać, będąc tam w okolicach, ale spóźniłem się i nie opłacało by mi się kupować winiety tylko na ten odcinek :D

·
Rah'ma'dul
12,925 Posts
Kiedy na odcinku do granicy dobuduja drugi pas?
Jak my, Polacy podejmiemy decyzję o budowie na S1 drugiej jezdni. Na razie także prognozy ruchu nie wskazują potrzeby takiej rozbudowy ani w Polsce, ani na Słowacji.

·
Registered
315 Posts
Prognozy ruchu mówią same za siebie
Odcinek graniczny ( zaznaczony na czerwono prostokątem ) Węzeł Przybedza- koniec odcinka(Zwardoń)
Patrząc na prognozy ruchu do nawet 2043r. , taki ruch spokojnie może obsługiwać droga 1x2 takiej klasy droga jak D3 do Zwardonia
Słowacy mają co budować w następnych latach , nawet jeśli to będą drogi w pół profilu omijające miasta to będzie sukces
Słowacja ma ogromny problem ze wzrastającym ruchem ciężarowym z/do Polski , trasa północ- południe to większości jazda przez wioski i raczej długo to się nie zmieni

846206

·
Registered
315 Posts
Wiadomo już na kiedy planowane jest otwarcie ukończonego odcinka D3?
Planują przed Świętami Bożego Narodzenia , nie podano konkretnego dnia

·
Registered
317 Posts
15 grudnia mają otworzyć D3 od granicy. Może otworzą już w całości?

3781 - 3800 of 3852 Posts