SkyscraperCity banner

541 - 560 of 1563 Posts

·
Registered
41 Posts
Zamknięty został również jeden pas na DK10 przy Witankowie i od dziś ruch z Wałcza w kierunku Piły odbywa się nowo powstałym odcinkiem (przez rondo).
Na dniach zamknięto zostanie cała DK10 na tym odcinku i ruch będzie odbywać się już w obydwu kierunkach.
W dniu dzisiejszym ruch na nowopowstałym odcinku odbywał się już w obu kierunkach, a stara DK10 zamknięta zosta na długości ok. 300 metrów.

·
Registered
19 Posts
A przęsła małych estakad w Witankowie i przy jeziorze Wojskowym kiedy będą montowane? Leżą już pół roku przy budowach. Mogą tak leżeć i czekać? Nie zepsują się?

·
Registered
19 Posts
A przęsła małych estakad w Witankowie i przy jeziorze Wojskowym kiedy będą montowane? Leżą już pół roku przy budowach. Mogą tak leżeć i czekać? Nie zepsują się?
https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.gddkia.gov.pl/userfiles/articles/s/specyfikacja_13123/III_obiekty_inzynierskie/SPECYFIKACJA%2520TECHNICZNA%2520Ustroj%2520nosny%2520z%2520betonowych%2520belek%2520prefabrykowanych.pdf&ved=0ahUKEwibo92ntK_WAhXFMhoKHbKBAmwQFggdMAA&usg=AFQjCNEil10ISqGYW18BvAxA-ad5NxLKTA

Znalazłem tylko/AŻ!!! tyle. Jakieś wymogi gddkia i piszą w jakimś podpunkcie ze 90 dni od produkcji:?:eek:hno:

·
Registered
2,602 Posts
Chyba zaczyna im się powoli spieszyć. Dzisiaj na węźle zachód
widziałem jak betonowali przed 5:00 rano. Więc pewnie robili to całą noc. Gruchy krążyły.
Ruch ciężarówek także jeszcze większy. Doszło ich sporo aż z Białegostoku.
Trzeba dodać , że przejazdy kolejowe na linii 403 od tego wzmożonego ruchu ulegają znacznemu zniszczeniu.
Np. ten na DK22 był generalnie remontowany jakoś wiosną i już się nadaje do kolejnego remontu.

·
Registered
19 Posts
Chyba zaczyna im się powoli spieszyć. Dzisiaj na węźle zachód
widziałem jak betonowali przed 5:00 rano. Więc pewnie robili to całą noc. Gruchy krążyły.
Ruch ciężarówek także jeszcze większy. Doszło ich sporo aż z Białegostoku.
Trzeba dodać , że przejazdy kolejowe na linii 403 od tego wzmożonego ruchu ulegają znacznemu zniszczeniu.
Np. ten na DK22 był generalnie remontowany jakoś wiosną i już się nadaje do kolejnego remontu.

To jak wywrotka wiezie 40 ton, to jest za dużo, to czemu ich nie zatrzymują? Rozwalą wszystkie ulice...

·
Registered
41 Posts
Za zakończonym odcinkiem warstwy wiążącej przepust w km. 13+350 i widok na trasę główną w kierunku Piły.

Trasa główna w km. 12+200. Widok w kierunku Szczecina.

Kilometr 12+100.

Obiekt oznaczony na mapie inwestycji jako most M-2 w km 12+050.

Widok na trasę główną od km 11+900 w kierunku na Szczecin.

·
Rockford
141 Posts
Z profilu Obwodnica Wałcza na FB zebrałem kilka zdjęć z ostatnich 2 tygodni.

Mam nadzieję, że poprawnie zidentyfikowałem WD0 i WD1. Zdjęć pomniejszych obiektów jest tam więcej, ale opisy są jak dla mnie za mało precyzyjne żeby określić, co to jest.

Swoją drogą, na mapce przebiegu niektóre oznaczenia obiektów pojawiają się dwa razy (WD-1, WD-2), co trochę utrudnia sprawę. Macie może namiary na coś bardziej wiarygodnego?

WD0 (2017-09-26)

WD1 (2017-09-27)

E1 (2017-09-22)

E1 (2017-10-02)

E2 (2017-09-29)

E2 (2017-10-01)

541 - 560 of 1563 Posts