SkyscraperCity banner

23781 - 23800 of 23800 Posts

·
Registered
Joined
·
33 Posts
Szczerze mówiąc to wolę żeby jednak nie służyły, bo raczej wykorzystywane one będą do obsługi uprzednio zdefiniowanych przypadków typu nieprzejezdność. A jednak byłoby lepiej, gdyby drogi były przejezdne ;)
 

·
Registered
Joined
·
101 Posts
Aby te znaki pryzmatyczne coś służyły, bo niestety może to się skończyć jak z tymi znakami o zmiennej treść co wyświetlają "trzymaj się prawej strony".
To że najczęściej widzisz taki napis jest dobrym znakiem, rzadko dochodzi do zderzenia lub wypadku którego skutkiem jest zablokowanie drogi. Obyśmy też jak najczęściej nie widzieli treści znaków pryzmatycznych.
 

·
Registered
Joined
·
3,641 Posts

·
Registered
Joined
·
11 Posts
Z MOP-em Wierzchowiska też powoli coś się rusza - na razie "papierologicznie": obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Lublinie z dnia 12 lutego 2020 r., znak WOOŚ.420.1.2020.LP, w sprawie zawiadomienia stron postępowania , o wszczętym postępowaniu administracyjnym w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. "Projekt i budowa Miejsc Obsługi Podróżnych kat. II Wierzchowiska przy drodze ekspresowej S17(12)"
Właśnie dziś widziałem że ogradzają przyszły MOP, więc tu tez ruszają prace.
 

·
Registered
Joined
·
3,641 Posts
Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Lublinie z dnia 22 czerwca 2020 r., znak WOOŚ.420.8.2020.LP,
w sprawie zawiadomienia stron postępowania, że na wniosek Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie reprezentowanej przez pełnomocnika, zostało wszczęte postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Projekt i budowa Miejsc Obsługi Podróżnych kat. III Bystrzejowice przy drodze ekspresowej S17 (12)”
 

·
Registered
Joined
·
11 Posts
Robiono przetargi i nikt nie chciał tam nic stawiać, a GDDKiA nagle chce tam robić MOP 3 kategorii czyli taki najbardziej rozbudowany. Wątpię żeby ktoś tam chciał stawiać stacje i gastronomię.
 

·
Registered
Joined
·
2,089 Posts
Trzeba poczekać na zakończenie budowy S12 co najmniej do Chełma i S17 co najmniej do Zamościa. Inaczej nikomu się nie opłaci budowa stacji na MOPie i opłacanie czynszu, gdy kolejne stacje są kilkanaście kilometrów dalej...
 

·
Registered
Joined
·
2,000 Posts
Tylko trochę liche te stacje. W Piaskach od strony węzła Piaski Zachód najpierw jest stacja krzak, dalej malutki Orlen. Gdzie ani siku ani dłuższego postoju. Za Piaskami przy DK17 jest BP ale legalnie nie da się tam zajechać od strony Lublina. Przy DK12 aż do Chełma też szału nie ma.
 
23781 - 23800 of 23800 Posts
Top