SkyscraperCity banner

7101 - 7120 of 14014 Posts

·
Registered
1,567 Posts
Może wyjdzie, że się czepiam, ale to jest artykuł z 13 października i był już on tu linkowany. Co więcej, sam rzecznik lubelskiej GDDKiA mówił z miesiąc temu(i to też tu było cytowane), że jest plan na udostępnienie ruchu obwodnicą Kołbieli po jednej jezdni na grudzień 2019. Wystarczy cofnąć się o parę stron.

A to mi umknęło, mimo że śledzę i wątek i budowę na bieżąco :) Niedawno pisałem, że nie widzę skończenia odcinka Garwolin-obw. Kołbieli do końca następnego roku, ale ostatnio lepiej sobie zinwentaryzowałem budowę i rzeczywiście powinno się udać :)

·
Registered
188 Posts
A to mi umknęło, mimo że śledzę i wątek i budowę na bieżąco :) Niedawno pisałem, że nie widzę skończenia odcinka Garwolin-obw. Kołbieli do końca następnego roku, ale ostatnio lepiej sobie zinwentaryzowałem budowę i rzeczywiście powinno się udać :)
Jeśli mówisz o odcinku Budimexu, to dostał on ZNRID tylko pół roku później w stosunku do dwóch pozostałych ich odcinków, więc myślę, że maksymalnie za rok od teraz powinien on być skończony. Odcinki Strabagu to całkowitego ukończenia nie widzę wcześniej niż czerwiec 2020.

·
Registered
189 Posts
Malowanie grubowarstwowe rownież dziś widziane na wschodniej nitce obw. Trojanowa i dalej w kierunku Garwolina. Wydaje mi się też że szykują się do przełożenia ruchu na jedną nitke obw. Trojanowa i usunięcie "koślawego" objazdu w Rudzie.

·
Registered
3,773 Posts
Obwodnica Kołbieli:
09-11-2018 - Prace budowlane na obiektach WD 9 i WD 11

Trwają prace związane ze wzmacnianiem podłoża kolumnami DSM pod obiekt WD9, oraz z wykonywaniem fundamentu podpory drugiej na obiekcie WD11 wariant I.
Przygotowanie podłoża pod bypass w śladzie S17 w km 27+800

Przygotowanie podłoża pod bypass w śladzie S17 w km 27+800

Przebudowa linii gazowej

Usuwanie kolizji energetycznej metodą przecisku

Trasa S17 km 22+500

Przepust dla małych zwierząt w km 22+730

Maszyna do wykonywania kolumn DSM (wiertnica) na obiekcie WD9

Budowa kanalizacji deszczowej w km 23+700

Garwolin-Gończyce:

Gr.woj.-Skrudki:

Skrudki-Kurów:

·
Registered
188 Posts
Wiadomo co z ZnRID na w. Lubelska? Kluczowa inwestycja dla połączenia A2/S17 więc każdy dzień opóźnienia to katastrofa, czy zezwolenie nie miało być wydane w ubiegłą środę?
Szacowane wydanie uaktualnionego ZNRID było planowane na 25 października. Niestety nadal nie ma postanowienia RDOŚu Warszawa na temat uzgodnienia warunków oddziaływania na środowisko inwestycji(mieli zresztą to zrobić do 31 października, niestety cicho siedzą jak dotąd).

·
Rah'ma'dul
12,459 Posts
Wiadomo co z ZnRID na w. Lubelska? Kluczowa inwestycja dla połączenia A2/S17 więc każdy dzień opóźnienia to katastrofa, czy zezwolenie nie miało być wydane w ubiegłą środę?
Trudno powiedzieć jak to jest z tym pozwoleniem na budowę. Po wschodniej stronie DK17, tam gdzie była stacja benzynowa trwaja dość intensywne prace ziemne. Widać nawet miejsce gdzie będą jezdnie wyprowadzające ruch z A2. Nie jest to już budowa A2, bo prace trwają zbyt blisko DK17. Jakieś pozwolenie na te prace otrzymać musieli.

·
[S2][S17][S7][79][A50] M2
721 Posts
Ryki, WS-1

Sobota, zmierzch, k/16-t. Specjalnie pojechałem "skrótem" powiatówkamin by zobaczyć co na WS-1 - zabetonowany, ale niestety wygląda na opuszczony. Shoty ponownie ładowarką przez szybę:

Na opuszczony wygląda też ten odcinek, fragment praktycznie nieużywanej ul. Sadowej w Rykach, która mimo zgłoszeń, co jakiś czas jest otwierana w mapach Google jako przejezdna.

·
Registered
3,060 Posts
@Sławek. Ten dom w Gródku podobno się ostanie. Tam mieszkają starsi ludzie a status mieszkań nie jest uregulowany. Jakby ich wysiedlili to by na bruku się znaleźli. Podobno nadzór (p. J) mocno o to walczył ze Strabagiem.

·
Registered
559 Posts
Na opuszczony wygląda też ten odcinek, fragment praktycznie nieżywanej ul. Młynarskiej w Rykach, która mimo zgłoszeń, co jakiś czas jest otwierana w mapach Google jako przejezdna.
A Młynarska jest wyłączona z ruchu? Zarówno na OSM jak i na UMP jest otwarta dla ruchu - nie jeździłem tamtędy dawno, a i ze zdjęć dronowych wyglądało na odcinek przejezdny.

·
Registered
1,394 Posts
Skrudki - granica woj.

Roboty drogowe – Wykonywanie nawierzchni z betonu cementowego (km proj. 17+100)

Roboty drogowe – Wykonywanie warstwy wiążącej z nawierzchni MMA na obiekcie WD-6 (km proj. 13+834)

Roboty mostowe – Betonowanie kapy chodnikowej, nitka w kierunku Warszawy na obiekcie MS-4 (km proj. 16+264)

Roboty mostowe – Deskowanie płyty ustroju nośnego na obiekcie WD S-7 (km proj. 19+555)

Roboty mostowe – Wykonywanie zasypki przyczółka obiektu WD-N7 i WD N-7 (km proj. 19+520)

http://s17-granica-skrudki.pl

·
Registered
1,394 Posts
Skrudki - Kurów

Roboty drogowe – Układanie warstwy ścieralnej asfaltu na dojazdach do obiektu WD-10 (km proj. 32+520)

Roboty mostowe – Montaż krawężników kamiennych na obiekcie MS-5 (km proj. 24+076)

Roboty mostowe – Montaż stopni schodów na stożkach przy obiekcie WD-8 (km proj. 22+179)

Roboty mostowe – Rozszalowywanie ustroju nośnego z belek typu T na obiekcie WEG-3 (km proj. 31+102)

Roboty mostowe – Zbrojenie płyty zespalającej przepustu PE-2a (km proj. 0+325)

http://s17-skrudki-kurow.pl

·
[S2][S17][S7][79][A50] M2
721 Posts
kolejny kontakt wywrotki z wiaduktem

http://www.e-deblin.pl/ciezarowka-wjechal-w-wiadukt/
W czwartek wieczorem na DK-48 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego.
Kierowca nie opuścił skrzyni ładunkowej i uderzył nią w nowo budowany wiadukt drogi ekspresowej S-17.
Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na drodze krajowej nr 48 w miejscowości Moszczanka.(...)

·
Registered
3,773 Posts
Garwolin-Gończyce:

Budowa ronda nr 2 - węzeł Gończyce

Wykonywanie asfaltu twardolanego - trasa główna (strona prawa), ok km 60+150

Wykonywanie kapy chodnikowej - Gończyce

Wykonywanie barier - ok km 57+700

Wykonywanie oznakowania poziomego - ok km 52+750

7101 - 7120 of 14014 Posts