SkyscraperCity banner

7141 - 7160 of 14014 Posts

·
Registered
3,773 Posts
Węzeł Lubelska - teren budowy (aktualizacji ZnRID-u nie ma, a obiekty rosną):

Obwodnica Kołbieli:

Prace budowlane na obiekcie WD 11

Garwolin-Gończyce :banana::

·
Registered
3,460 Posts
S17 Garwolin - granica województw

Oj nieładnie tak. Taki dobry wstęp zrobić i nie polecieć dalej. Tak się nie bawimy. :eek:hno:

·
Registered
3,773 Posts
^^ Też mam niedosyt... Trudno - trzeba poczekać na kolejny film/fotki od nadzoru. A może któryś z szanownych forumowiczów kopsnie się w te okolice z dronem?

·
Rah'ma'dul
12,459 Posts
^^ Też mam niedosyt... Trudno - trzeba poczekać na kolejny film/fotki od nadzoru. A może któryś z szanownych forumowiczów kopsnie się w te okolice z dronem?
Ja niestety drona nie mam, żałuję, ale dla mnie to za droga zabawka.
Mam kilka fot z ziemi, jadąc jako pasażer mogłem sobie fotografować dowoli :D
Odcinek koło Warszawy.

Most nad rzeką Świder i w stronę stolicy:

A tu potwierdzenie prac ziemnych węzła Lubelska

:)

·
Registered
3,773 Posts
^^ Tak, wiem, że jest stary ZnRiD - miałem na myśli nowy/zaktualizowany ZnRID, którego jeszcze nie ma (24 maja tego roku dopiero złożono wniosek). Wyedytowałem swój post, żeby użyty przeze mnie skrót myślowy nie powodował niejasności.

·
Registered
8,406 Posts
Może temat pozornie luźno związany z wątkiem, ale ...

Dzisiaj dane mi było wracać z Wawy do Lublina, jechałem jak zwykle przez DW801 do Puław a potem S12 i S17. Na całym odcinku DW801 była najzwyklejsza w życiu szklanka i pomiędzy 11:30 a 15:00 nie widziałem tam ani jednej piaskarki czy pługu. Widziałem za to pług na S12, który odśnieżał ... pobocze :sly:

Celowo zadzwoniłem na 19111 i powiedziałem, że choć problem (jak wyżej) dotyczy drogi wojewódzkiej, to GDDKiA powinna się czuć w obowiązku wspomóc ZDW przy odśnieżaniu (a raczej zlikwidowaniu szklanki) drogi 801, bo praktycznie cały ruch przeniósł się tam, z DK17 która jest obecnie przebudowywana.

Najcięższy przejazd w całej mojej karierze. Szybciej dojechałbym do domu dzisiaj na łyżwach.

·
Registered
3,773 Posts
Poniedziałkowy wysyp fotek z ubiegłego tygodnia. Na początek Lubelska-Kołbiel:

DD13 - podbudowa pomocnicza z mieszanki związanej cementem od km 0+470 do km 0+600

DD12 - formowanie nasypu w km 0+650 - 0+695

cdn...

·
Registered
3,773 Posts
S17 km 38_207 - wykonanie materaca

S17 km 34+900 - 34+800 JP - wykonanie nawierzchni betonowej C35/45

Gończyce-gr.woj.:

Ustrój nośny obiektu MS-37 w km 73+360.

Układanie nawierzchni betonowej na pasie zjazdowym do MOP Mroków w km 66+550.

Obiekt WD-36 w km 72+585

·
Registered
1,394 Posts
Skrudki - granica woj.

Roboty drogowe – Wykonywanie nawierzchni chodnika przy krawędzi ul. Sadowej (km proj. 8 685)

Roboty drogowe – Wykonywanie warstwy ścieralnej drogi serwisowej 7aP (km proj. 6 450)

Roboty mostowe – Deskowanie ustroju nośnego na obiekcie WD-5 (km proj. 9 973)

Roboty mostowe – Montaż schodów skarpowych przy obiekcie WD-6 (km proj. 13 834)

Roboty mostowe – Zbrojenie poprzecznicy na obiekcie WD-5 (km proj. 9 973)

http://s17-granica-skrudki.pl

·
Registered
1,394 Posts
Skrudki - Kurów

Roboty mostowe – Montaż desek prefabrykowanych na gzymsie muru oporowego, obiekt WEG-1 (km proj. 21 885)

Roboty mostowe – Montaż kotew pod bariery energochłonne na kapach chodnikowych przy dojeździe do obiektu WED-4 (km proj. 23 801)

Roboty mostowe – Szalowanie skrzydeł na przepuście PE-2a (km proj. 0 325)

Roboty mostowe – Ustawianie obrzeży przy schodach prefabrykowanych na skarpie przy obiekcie WD-9 (km proj. 26 856)

Roboty mostowe -Układanie papy na kapach, obiekt WEG-3 (km proj. 31 102)

http://s17-skrudki-kurow.pl

·
Registered
217 Posts
piękna wizja, ale moja rada - wrzuć łyżwy do bagażnika ;)
Oraz linkę, żeby Cię mogli wyciągnąć z rowu na pozostałych bypassach.

Co do oddania, to na początku pewnie będą 2 odcinki Garwolin-Ryki (nie wiem czy jeszcze w tym roku), potem Skrudki-Kurów, potem obwodnica Ryk lub Kołbiel-Garwolin. Takie moje przewidywania. O terminach nie spekuluję, tylko przewiduję kolejność.

W każdym razie po oddaniu jakiegokolwiek odcinka z pewnością przetestuję starą trasę i zdecyduję czy na stałe na nią wrócić. Nie byłbym jednak zbyt entuzjastyczny, bo niedługo dojdą nowe przeszkody w postaci na dobre rozkopanego węzła Lubelska oraz odcinka do Zakrętu. Z racji bliskości stolicy i dużego ruchu z pewnością będzie to znaczne utrudnienie.

7141 - 7160 of 14014 Posts