SkyscraperCity banner

7161 - 7180 of 14018 Posts

·
Rah'ma'dul
12,464 Posts
^^

Mi tam pomysły z kolorami się podobają. Tym się wyróżniają nasze budowy na tle chyba całej Europy, gdzie wszyscy malują deski gzymsowe na biało/szaro.
Szkoda, że ktoś realizując ten pomysł w Polsce nie wpadł na rozwiązanie systemowe, gdzie jeden kolor określałby całą drogę ekspresową/autostradę.

·
Registered
2 Posts
Witam osoby na forum :) Może to będzie dla was mało istotna informacja, ale napiszę z kronikarskiego obowiązku: od wczoraj (19.11) skrzyżowanie z Gocławiem (odcinek Garwolin-Kołbiel) znowu jest według starego śladu (czyli tam, gdzie obecnie jest zrobione przejście dla pieszych i przystanki autobusowe) - zamknięto za to by-pass, który służył za objazd przez około 3 miesiące

·
Registered
3,572 Posts
Sławek;154233020 said:
^^

Mi tam pomysły z kolorami się podobają. Tym się wyróżniają nasze budowy na tle chyba całej Europy, gdzie wszyscy malują deski gzymsowe na biało/szaro.
Szkoda, że ktoś realizując ten pomysł w Polsce nie wpadł na rozwiązanie systemowe, gdzie jeden kolor określałby całą drogę ekspresową/autostradę.
Na niektórych odcinkach (A2 chyba na przykład) kolor wiaduktu odpowiada kategorii krzyżującej się drogi.

·
Registered
3,773 Posts
Garwolin-Gończyce:

Wiadukt WD26 w km 58+377 (Chotynia)

Roboty wykończeniowe - trasa główna (strona prawa) ok km 57+600

Początek Zadania - trasa główna (strona prawa), ok km 50+600

Most MS28 (strona lewa) w ciągu trasy głównej, ok km 60+150

·
Registered
3,773 Posts
^^ A nie mógłbyś tych fotek wstawiać jakoś tak bardziej normalnie? Bez ozdobników i w pełnej rozdzielczości, o tak:

Jak chcesz, to dokończę Twoje dzieło...

·
Registered
3,773 Posts
^^ W takim razie lecimy dalej od węzła Kurów Zachód (widok nań był na poprzednim wrzuconym przeze mnie zdjęciu) w stronę węzła Skrudki (kolejność zdjęć zachowana - widok w kierunku Warszawy, o ile nie zaznaczono inaczej):

WD-10 - w lewo biegnie droga powiatowa 2507L do Końskowoli:

cdn...

·
Registered
3,773 Posts

WEG-3 - górne przejście dla zwierząt:

Bypass po TG w związku z budową przepustów na obecnej DK17 (a przyszłej D1L):

cdn...

7161 - 7180 of 14018 Posts