SkyscraperCity banner

8021 - 8040 of 14149 Posts

·
Registered
3,839 Posts
Kołbiel-Garwolin - wybór zdjęć z galerii:

WD 15 - km 38+207 zasypka obiektu

Wykonanie warstwy technologicznej S17 od km 40+700 do km 40-914

cdn...

·
Registered
3,839 Posts
WD-13 w km 33+969 montaż elementów odwodnienia

S17 km 35+750 j.p. wykonanie pali pod ekrany

Widok na KP-3 w km 35+857

cdn...

·
Registered
7,672 Posts
Kiedy w czerwcu zostaną otwarte odcinki w lubelskim, to planuję jeździć z Lublina przez S17 do Lipówek, a potem DW805 a potem DW801 do Warszawy i tak samo z powrotem.

Nie wiem tylko jaki jest stan drogi DW805.
Jest to ciekawe rozwiązanie, też o tym myślałem. Nie znam tego odcinka DW805 zapewne spróbuję, jak już miejmy nadzieję planowane czerwcowe odcinki będą otwarte.

Chyba raczej Masa rat?! :nuts:

·
Registered
8,416 Posts
Jest to ciekawe rozwiązanie, też o tym myślałem. Nie znam tego odcinka DW805 zapewne spróbuję, jak już miejmy nadzieję planowane czerwcowe odcinki będą otwarte.
Trzeba przetestować ten odcinek DW805, bo to pewnie będzie najbardziej racjonalne wyjście przez najbliższy rok. Jakoś do końca nie chce mi się wierzyć w otwarcie jednego pasa w Kołbieli na Boże Narodzenie.

Chyba raczej Masa rat?! :nuts:
Zakochałem się. Jest jak piękna prostytutka - droga, ale nie jesteś w stanie się jej oprzeć :)

·
Registered
3,839 Posts
Kiedy w czerwcu zostaną otwarte odcinki w lubelskim, to planuję jeździć z Lublina przez S17 do Lipówek, a potem DW805 a potem DW801 do Warszawy i tak samo z powrotem.

Lepiej skręcić trochę dalej, w Puznówce - nie stoisz na przejeździe w Pilawie... Oh wait... :nuts:

• Like
Reactions: Haveblue and mapedd

·
Registered
58 Posts
Kilka lat temu jeździłem tą trasą, ale raczej z Warszawy niż do i było znośnie.
Teraz przerzuciłem się na Kozienice, ale jak będzie S17 od Garwolina, to mocno rozważę powrót na ww. trasę.

·
Registered
165 Posts
Które odcinki licząc od obwodnicy Kurowa mają być oddane przed wakacjami? Czy możecie podać ich numer, a może ktoś ma zdjęcie odcinków na podorędziu? Dzięki!

·
Registered
1,240 Posts
Mi się zdarzało jeździć właśnie 17 -> 805 -> 801. 805 bez tragedii, momentami jest nierówno ale da się przeżyć. Jak będę wracał ze słoikami ze świąt, to przetestuję. Jeśli wszystko dojedzie całe - znaczy, że można jeździć :nuts::nuts:

A co do Maserati - nieważne, czy starsze czy nowsze - to oprócz aspektów wizualnych są jeszcze akustyczne - genialny dźwięk z wydechu. :)

·
Registered
77 Posts
Dużo jeździłem trasą nr 76 na odcinku od obwodnicy Garwolina do Wilgi. Kilka lat temu zrobili tam remont. Ładna, równa droga choć trochę kręta. Jak już otworzą S17 na prawie całym odcinku do Lublin - Garwolin (nie licząc odcinka omijającego Ryki) to będę jeździł tylko S17 - 76 - 801.

·
Registered
189 Posts
Dosc czesto zdarza mi sie uzywac DW805 i powiem Wam ze jest bardzo dobra trasa jak na nasze polskie drogi wojewodzkie. Nawierzchnia na praktyczie calej trasie od Lipowek do Dziecinowa - gdzie laczy sie z Dw801 jest wyremontowana poza krótkimi odcinkami kolo Osiecka gdzie tez nie ma zadnej tragedi nawierzchnia jest nieco pofalowana i zdarzaja sie pojedyncze ubytki. Oprocz tego ze jest dosc kreto to smalo bedzie mozna sie teleportowac z rozkopanej dk17 dalej do Warszawy. Mysle ze watpliwosci zostaly rozwiane.😉

Wczoraj przejezdzalem w ok. Trojanowa i oba pasy jezdni maja juz oznakowanie poziome wczoraj konczyli bariery. Mam nadzieje ze bedzie tam jakas wcześniejsza przejezdnosc niz czerwiec bp droga wydaje sie byv juz ukonczona brakuje juz chyba tylko tablic kierunkowych. No i czas zeby dokonczyc scieralna na tymczasowych objazdach po serwisowkach.

·
Registered
136 Posts

Jeśli ktoś jest z południa warszawy (Służew, Wilanów) to jest to całkiem dobre rozwiązanie,
sam jeździłem własnie tą trasą dość często (jedyny warunek to ominięcie korka na rondzie w Górze Kalwarii - rozwiązaniem na to jest ulica Świętego Antoniego - ale dawno nie jechałem i nie wiem czy dalej jest przejezdna - bo nei jest to takie pewne)

generalnie, sama trasa dość kręta, ale daje rade - szczególnie jak sie ma w perspektywie pokonanie siekierek, zakrętu i kołbieli w piątkowy wieczór/popołudnie

·
Registered
3,839 Posts
Kilka nowych fotek z odcinka Garwolin-Gończyce...

Wykonywanie oświetlenia - obwodnica Gończyc

Roboty wykończeniowe - wykonywanie dylatacji - obwodnica Gończyc

Montaż wypełnień ekranów przy kładce K23a w km 52+650

Budowa chodnika przy kładce K23a w km 52+650

Kładka pieszo-rowerowa K23a w km 52+650

... i Gończyce-gr.woj.:

Wykonywanie izolacji z papy termozgrzewalnej na obiekcie PZD-39 w km 75+135

Układanie masy bitumicznej na obiekcie WD-34 w km 69+830

Nasadzenia krzewów na terenie MOP Mroków w km 66+000

Ekrany przeciwolśnieniowe na obiekcie PZD-29 w km 63+053

Montaż barier energochłonnych w km 62+900

Malowanie linii pasa drogowego w km 64+00

Montaż barier energochłonnych w km 74+535

Układanie nawierzchni asfaltu twardolanego na obiekcie PZD-39P w km 75+135

Nasadzenia drzew na terenie węzła Trojanów w km 71+100

Montaż drzwi ewakuacyjnych przy obiekcie PZD-29 w km 63+053

·
Registered
189 Posts
Bylem wlasnie przejazdem w okolicach Trojanowa i zdaje sie ze budimex szykuje niespodzianke na święta i otworzy dla kierowcow wschodnia nitkę obw.Trojanowa.🙂🙂

Przekladka na wschodnia jezdnie tuz za węzłem Trojanow widok w strone Lublina jest juz gotowa oznakowanie rowniez. Udalo sie cyknac na szybko foto

Rozdzialu fizycznego ruchu nie bedzie. Za to bedzie oznakowanie pionowe. Dalej tak jak kilkanoascie postow temu wspominalem przed Jakubowa wjedziemy na serwisowke dawnym zjazdem i dalej stara dk17 przez Ryki. Wyglada na to ze wszystko jest juz gotowe do przelozenia ruchu. Pewnie chca na swieta zniwelowac zawijas w Rudzie i po wezle Trojanow

·
Registered
78 Posts
Fotorelacja z dzisiaj tj. z dn. 17.04.2019r. całego odcinka Moty Skrudki-Kurów oraz węzeł Skrudki Porr'a.

1. Koniec odcinka Skrudki-Kurów czyli okolice węzła Kurów Zachód. Ekipa montuje oznakowanie pionowe na jezdni w stronę Warszawy.

2. Rondo przy zjeździe z wiaduktu WD-10 w stronę Końskowoli. Na rondzie brak warstwy ścieralnej (SMA). Natomiast najazdy oraz sam wiadukt już w ścieralnej.

3. Widok na WD-10 z drugiej strony. Na wiadukcie czyszczenie nawierzchni zapewne przed malowaniem. Z prawej trwały prace przy wyrównywaniu terenu.

4. Widok z WD-10 w stronę Lublina. Bariery gotowe, brakuje nieco ogrodzenia.

5. Obrót i widok w stronę Warszawy.

6. Przejście dla zwierząt WEG-3. Na obiekcie zaczątki ekranów przeciwolśnieniowych. Koparka humusuje pobocze. Z drugiej strony ekipa prowadziła prace związane z odwodnieniem trasy głównej.

7. Okolice drogi powiatowej od Osin. Jedno z niewielu miejsc gdzie brakuje jeszcze humusu na skarpach.

8. Obiekt WS-7. Dwóch robotników malowało dolną nawierzchnię podpór wiaduktu. Droga dojazdowa do tego miejsca jest wyasfaltowana, dalej w lewo jeszcze na etapie prac ziemnych.

9. Ekrany akustyczne w Woli Osińskiej jeszcze nie ukończone.

10. Kolejne przejście dla zwierząt WEG-2. Ekipa montuje dolne betonowe wypełnienie ekranów przeciwolśnieniowych.

c.d.n.

·
Registered
78 Posts
11. WEG-2 z drugiej strony. Tu również trwa montaż betonowych elementów. Skarpy wymagają jeszcze pracy.

12. Fundament pod bramownicę przed węzłem Żyrzyn gotowy do montażu tejże. Przed węzłem Kurów Zachód fundamenty pod bramownice w takim samym stanie czyli gotowe.

13. Wiadukt WD-9 węzła Żyrzyn. Na wiadukcie wiercono otwory pod słupy ekranów. Wiadukt i z tego co widziałem wszystkie łącznice w SMA. Brak jedynie oznakowania poziomego.

14. Ekrany akustyczne w Żyrzynie również jeszcze bez wypełnienia.

15. Na skarpach najazdu na wiadukt WS-6 w Żyrzynie od strony Lublina trwało humusowanie.

16. Rondo węzła Żyrzyn na drodze DW-824 w stronę Puław. Rondo wyłożone kostką, brakuje ścieralnej a w niektórych miejscach nawet chyba wiążącej.

17. Łącznice zbiorcze od ronda w ścieralnej.

18. Wiadukt WS-6 od strony Puław. Na jezdni na Lublin próbne obciążenie wiaduktu.

19. Trasa główna w okolicy baru i parkingu w Żyrzynie. Od płn-wsch. dziura w siatce ogrodzeniowej.

20. Obiekt MS-5. Robotnicy pracowali przy deskach gzymsowych.

c.d.n.

8021 - 8040 of 14149 Posts