SkyscraperCity banner

12321 - 12340 of 13047 Posts

·
Rah'ma'dul
12,162 Posts
Mam pytanie, co ile km może być węzeł na DK17? Dziwi mnie brak węzła w Puznówce/Gocławiu.
Nie wiem czy to Tobie, czy komuś innemu wyjaśniane było, ale pamiętam taką dyskusję:
Z droga lokalną nie robi się węzła na ekspresówce, a także istotne jest znaczenie miejscowości
węzła, a lokalna wieś na kilkaset mieszkańców nie jest żadnym istotnym miejscem.

·
Registered
3,608 Posts

·
Registered
268 Posts
Dziękuję za odpowiedzi. Trasa serwisówką ma swoje wady i zalety - zaletą jest izolacja ruchu - jedziesz praktycznie sam, a także omijasz korki które robią się przed zwężeniem 2 pasów do jednego, ale wadą to, że nie rozwiniesz 120 km/h.

·
Rah'ma'dul
12,162 Posts
Ja też jadę, ale tradycyjnie dołem, ostatnio co dosłownie 2-3 dni budową S17 jeżdżę z Ursynowa

·
Lokalny Puławski Patriota
3,788 Posts
Dziennik Wschodni said:
Coraz bliżej do zakończenia budowy S17. "Teraz ruch w zasadzie odbywa się płynnie"
Od kilku dni nie ma problemów z przejazdem przez tymczasowe rondo w Kołbieli. – 11 maja wykonawca udostępnił dla ruchu wiadukt w Kołbieli, w ciągu drogi krajowej nr 50, nad budowaną drogą S17 – mówi Łukasz Minkiewicz, rzecznik prasowy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Lublinie.
Do tej pory ruch samochodów jadących drogą krajową nr 50 w kierunku Mińska Mazowieckiego lub Grójca przez Kołbiel odbywał się przez tymczasowe rondo na skrzyżowaniu DK50 i S17 w budowie.
Cały artykuł pod adresem: Coraz bliżej do zakończenia budowy S17. "Teraz ruch w zasadzie odbywa się płynnie" - Dziennik Wschodni

12321 - 12340 of 13047 Posts