SkyscraperCity banner

13881 - 13900 of 14013 Posts

·
Registered
2 Posts
Ktoś może testował czy lepiej jechać przez Zakręt (uwzględniając osiedlowe objazdy), czy Wałem i DW 721 do S17?
Oczywiście nie mówię o godzinie 16 w piatek, bo to loteria, ale chodzi mi o godziny przeciętnego natężenia ruchu.
W piątek wychodziło podobnie czasowo.

·
Registered
140 Posts
Ktoś może testował czy lepiej jechać przez Zakręt (uwzględniając osiedlowe objazdy), czy Wałem i DW 721 do S17?
Oczywiście nie mówię o godzinie 16 w piatek, bo to loteria, ale chodzi mi o godziny przeciętnego natężenia ruchu.
W sobotę rano Warszawa Włochy - Garwolin przez Zakręt przejechane praktycznie bezkorkowo - czas przejazdu 1h z drobnym haczykiem. Powrót tego samego dnia o 17 i podobny czas.

·
Registered
85 Posts
Dzisiaj około 17:30-18 stał cały zjazd (momentami nawet na prawym pasie ekspresówki !) na 721 + oba ronda. Pierwsze 2-3 km jechało się bardzo wolno z licznymi zatrzymaniami do 0. Od Józefowa wschodnią Patriotów już przyzwoicie - zachodnia za to się korkowała :)

·
Registered
5 Posts
Pozwolę sobie jeszcze na krótkie podsumowanie prowadzonych prac na odcinku od węzła Lubelska do węzła Kołbiel:
  • Wykonawca prowadzi pracę na DD (dojazdy do posesji etc)
  • Prowadzone są prace ogrodzeniowe z tego co widzę miejscami w okolicach przepustów brakuje jeszcze siatki ogrodzeniowej większym fragmentem bez docelowego ogrodzenia jest sławny odcinek w Ostrowiku.
  • Wykonawca prowadzi prace związane z nasadzeniami roślin w związku z czym znikają "góry ziemi" z okolic węzłów i dróg dojazdowych
Ilość pozostałych prac w zasadzie można ocenić na marginalną i spodziewać się niebawem możliwości przejazdu z prędkością docelową :)

·
Registered
18 Posts
Koledzy znawcy technologii. Jakiś czas temu jechałem po nowiutkiej A2 Konik-Mińsk Maz. Trochę dudniło na poprzecznych dylatacjach... wczoraj jechałem S17 na Lubelska-Lublin i tam mimo wszechobecnej nawierzchni betonowej nic nie dudniło... czyżby na S17 była inna technologia położenia betonu? Bez poprzecznych dylatacji???

·
Registered
1,559 Posts
Beton ma to do siebie, że raz wyjdzie równiej raz mniej, stąd te różnice. Ostatnio wujek pomstował po januszowemu jak można zbudować takom drogem za tylem piniendzy i żeby taka nierówna była i faktycznie ostatnio zwróciłem uwagę, że jest taki fragment betonu bliżej Lublina, ale przed Kurowem, na jezdni na Warszawę, gdzie jest jakiś taki łaciaty i tam jest trochę nierówno. Ktoś kojarzy co tam się działo?

13881 - 13900 of 14013 Posts