Skyscraper City Forum banner
Status
Not open for further replies.
14521 - 14540 of 15006 Posts

·
Registered
366 Posts
Ściema. Wszystkie problemy dzisiejszego świata wynikają z Covidu. Albo inaczej - wykonawca niewinny, GDDKiA niewinna, WINB winny. A przypominam, że w teorii o pozwolenie na użytkowanie wnioskuje się, gdy wszystkie prace objęte pozwoleniem na budowę są zakończone a teren budowy doprowadzony do porządku. Tymczasem cały czas prowadzone są prace (wczoraj prace ziemne na wysokości byłego OW Rudka), nie jest zlikwidowany pierdzielnik w rejonie południowego-zachodu węzła Wiązowna, nie działa oświetlenie ciągu głównego węzła Góraszka, na węźle Otwock jest przynajmniej jedna od zawsze niewidzialna latarnia od strony Woli Karczewskiej. A to tylko przykłady na użytkowanym przeze mnie fragmencie.

·
Rah'ma'dul
13,771 Posts
Dziś po zachodniej stronie pomiędzy węzłem Wiązowna a WD1 stała koparka i pracownicy z kabelkami na mega szpuli coś podłączali do jednej ze skrzynek na prąd.

• Like
Reactions: Maximus2 and CzeRo

·
Registered
301 Posts
Eh, nie dołujcie koledzy. Skoro faktycznie tyle prac jeszcze trwa, to pewnie do wakacji się nie doczekamy tej decyzji... :( Ostatnio częściej śmigam na trasie Ursynów-Puławy. Niby jest już cywilizacja z S17 i w ogóle, ale za każdym razem przypomina mi się ile jeszcze może się poprawić, gdy uruchomią Ursynów-Wschód, Wilanów, oraz zdejmą ograniczenia do Kołbieli, i nie mogę się doczekać...

·
Registered
149 Posts
@majkelos13 jakich ekranów brakuje? Wg mnie zamontowane są wszystkie, które miały być w tej decyzji zamontowane.
Nawet założyli na bramie na wyjeździe awaryjnym na węźle Lubelska.
Wydaje mi się, że w porównaniu z tym co było w analizie a tym co zostało faktycznie zrobione są znaczne różnice. Radiówek, Wólka Mlądzka, Wola Ducka, Ostrowik itd. Według tego brakuje kilku kilometrów ekranów, które były zaprojektowane o wysokości 6m. Obecne mają jakieś 3 metry wysokości, albo w większości przypadków po prostu ich nie ma.
s17_w-wa-gr-woj_ros_uzup_w-1b_akustyka.pdf (siskom.waw.pl)

·
Registered
3,584 Posts
^^ No na pewno nie. Radiówek protestował - chcieli np wał ziemny itp więc na pewno nie miało być.
Przypominam że była ponowna ooś i tam pewnie jest to czego powinieneś szukać. Ludzie przy trasie na pewno wiedzieli o sytuacji jaka będzie (jakie ekrany i ile...). Głośno było o tym na forum Wiązowny. Oczywiście to nie znaczy że teraz mają cicho (wręcz przeciwnie, nawet z Parkowego narzekają) ale Strabag na 100% zrobił tyle ile musiał. Nic więcej nic mniej.

14521 - 14540 of 15006 Posts
Status
Not open for further replies.