Skyscraper City Forum banner
4481 - 4500 of 7191 Posts

·
Registered
307 Posts
Ty już przeżywasz, a w ogóle nie wiesz jaki będzie ruch w tym miejscu. Przypomnę, że droga Warszawa - Lublin do niedawna była jednopasmowa (CAŁA).
Kierowcy z reguły zwalniają przed zjazdami więc NIE PANIKUJMY.
Przeczytaj wpierw całość konwersacji (od początku) tylko ze zrozumieniem wtedy będziesz wiedział czy to ja tu "PANIKUJE" :p

·
Registered
1,338 Posts
Obstawiam, że na razie ta relacja S2 -> Lublin może być względnie wydolna. Tylko jest jedno ALE. Trzeba pamiętać, że w 2021 będzie oddany spory odcinek (lub całość? Nie pamiętam w tej chwili dat, kawy jeszcze nie piłem ;) ) S19 między Lublinem a Rzeszowem. Więc obstawiam, że czy chcemy, czy nie chcemy, to ze względu na zysk czasowy spora część ruchu Warszawa - Rzeszów zejdzie z S7/DK9 na rzecz S17 i dalej S19. Jak ten ruch się ułoży, to wg mnie dopiero będzie mowa o tym, czy ta łącznica wyrobi, czy nie.

·
Registered
69 Posts
Ktoś wie kiedy puszczą ruch po tych bocznych drogach? Bo chyba takie są zamiary.
Na razie jeszcze nie, póki co w tym roku będzie B-5 na Lublin dla ciężarowych i drobne korekty istniejącej geometrii. W zasadzie dla osobówek nic się nie zmieni. Prawdopodobnie w najbliższym czasie skupią się na budowie samego wiaduktu a dopiero potem wejdą głębiej na rondzie.

·
Happy Scrappy Hero Pup
1,511 Posts
4481 - 4500 of 7191 Posts