SkyscraperCity banner

5841 - 5860 of 6072 Posts

·
Registered
2,664 Posts
Dzisiaj miałem jednodniowy ważny wypad do Lublina, więc postanowiłem przy okazji nagrać budowany odcinek Lublin - Kraśnik. Jak jechałem rano do Lublina była w miarę ładna pogoda.Niestety jak wracałem po południu rozpadało sie, ale udało się coś tam nagrać. Ogólnie widzę duże postępy od Niedrzwicy do Lublina. Mota dopiero sie rozkręca na Swoim odcinku, na węzłach obwodnicy Kraśnika też trochę sie dzieje ;)
No to zapraszam na film i polecam jakość 4k ;) (powinna zaraz sie zrenderować ;))

·
Registered
295 Posts
Belki nad DK19 ułożone. Prace przy budowie wiaduktu trwają

Nocne układanie belek wiaduktu w Trojaczkowicach nad drogą krajową nr 19 zakończone powodzeniem. Ostatnie prace zakończyły się w środę ok. 5 nad ranem. Budowa wiaduktu trwa. Układane są m.in. belki na drugiej części obiektu nad przyszłą jezdnią S19.
Roboty związane z układaniem belek zaczęły się we wtorek ok. godz. 20 i trwały do 2 w nocy. Ostatnie prace zabezpieczające zakończyły się o godz. 5 nad ranem. W robotach udział wzięło ok. 20 osób. To nie koniec prac przy budowie wiaduktu w Trojaczkowicach nad przyszłą S19. Wykonawca układa belki na drugiej części obiektu.

Prace przy budowie drogi S19 trwają. Kierowcy obecnie korzystają już z kilku jej odcinków - zachodniej obwodnicy Lublina oraz od Sokołowa Małopolskiego do Rzeszowa. 130 km przyszłej S19, od Lublina do Sokołowa Małopolskiego, jest w trakcie realizacji. Inwestycję podzielono na 12 odcinków realizacyjnych, po sześć w województwie lubelskim (łączna długość to ok. 75 km) i podkarpackim (55 km).

Pierwszymi fragmentami trasy pojedziemy w 2021 roku, a całością w 2022 roku. Będzie to kolejny fragment przyszłego międzynarodowego szlaku Via Carpatia biegnącego wzdłuż wschodniej granicy Polski, który połączy Finlandię, Estonię, Łotwę i Litwę z południem Europy i państwami leżącymi na Bałkanach.

·
Registered
3,598 Posts
5841 - 5860 of 6072 Posts