SkyscraperCity banner

701 - 720 of 754 Posts

·
Registered
5,168 Posts
Taka dyskusja o S8 w Warszawie
Kolejny krok do ekranów chroniących mieszkańców #Wola i #Bemowo na #S8. @GDDKiA została ukarana karą finansową i przegrała odwołanie w #SKO #Warszawa. Apelujemy o przegląd ekologiczny przewidujący ekrany

Odpowiedź Pani z GDDKiA
Przegląd ekologiczny wykonany na zlecenie GDDKiA Oddział w Warszawie wykazał koniczność dostawienia ekranów akustycznych. Niemniej jednak Urząd Marszałkowski kwestionuje wykonanie przeglądu ekologicznego. W wyniku czego została przez GDDKiA złożona skarga do WSA. Czekamy na wyrok
https://twitter.com/KStrzalkowski/status/943084722720247809

·
Registered
18 Posts
Szanowni możecie być tak mili i wyjaśnić czy się nie mylę? Od czterech lat rozmawiam z GDDKIA oraz Mazovia na temat braku ekranów przy ulicy Gołąbkowskiej w Jawczycach.

Odnoszę wrażenie że kolejne korespondencje na ten temat mówią to samo czyli przepychanie się pomiędzy urzędami, nakładanie kar i odwoływanie się od nich a ekranów jak nie było tak nie ma?

·
Quasimodo
4,631 Posts
Na S2, w miejscu gdzie kiedyś było wyznaczone miejsce do kontroli, pojawiło się sporo znaków. Na razie są odwrócone prostopadle do jezdni. Coś się szykuje.

Jadąc S2 spotkałem samochód nauki jazdy firmy GazeLka. Uśmiechnięty instruktor szkolił kursantkę jak należy jeździć środkowym pasem trzypasmowej jezdni. Był wyprzedzany z prawej i z lewej.

·
Registered
2,631 Posts
(...)

Jadąc S2 spotkałem samochód nauki jazdy firmy GazeLka. Uśmiechnięty instruktor szkolił kursantkę jak należy jeździć środkowym pasem trzypasmowej jezdni. Był wyprzedzany z prawej i z lewej.
A potem sie dziwić że kierowcy jeżdżą środkowym albo lewym pasem zamiast prawym...:bash:

·
Piotrkowianin
5,455 Posts
Na S2, w miejscu gdzie kiedyś było wyznaczone miejsce do kontroli, pojawiło się sporo znaków. Na razie są odwrócone prostopadle do jezdni. Coś się szykuje.

Napisz mail do tej szkoły.

·
Registered
2,516 Posts
Czy ulice Nowozachodnia, Szyszkowa, Czysta, Rebusowa są już przejezdne nad S2 i DK7?
Od Siebie mogę potwierdzić, że ul. Czysta i Szyszkowa jest przejezdna. Przejeżdżałem 2 dni temu. :)
Jak pozostałe dwie to przyznam, że nie zwróciłem uwagi.

·
Registered
129 Posts
^^ Jeśli w ostatnim czasie nie było jakichś zmian to jeszcze w zeszłym roku jeździłem na rowerze wszystkimi tymi ulicami i były oficjalnie otwarte. Nie rozumiem też czemu miały by być zamknięte, skoro prace nad tą częścią POW zostały już dawno zakończone.

·
Registered
343 Posts
^^^^^^
Były postawione znaki ograniczające ruch na wiaduktach w ciągu ulicy Czystej i Rebusowej. Wynikało to najprawdopodobniej z problemami z odbiorem odwodnienia obiektów.
Wracając jednak do tematu przejezdności to... jadąc w zeszłym tygodniu ul. Czystą żadnych znaków nie było, a ruch obywał się normalnie.

Pozdrawiam

·
Moderator
69,803 Posts
Projekt i budowa urządzeń ochrony środowiska - ekranów akustycznych oraz modyfikacja istniejących urządzeń zlokalizowanych w pasie drogi ekspresowej S2 stanowiącej Południową Obwodnicę Warszawy na odcinku od węzła „Lotnisko” do km do węzła „Puławska” (od km 466+684 do km 470+600) wraz z trasą NS (79) od węzła „Lotnisko” do węzła „Marynarska” oraz na odcinku od węzła „Konotopa” do węzła „Lotnisko” (od km 456+240 do km 466+684)
https://www.gddkia.gov.pl/pl/2785/zamowienia-publiczne-aktualne,nr_ref-,data_postepowania_od-,data_postepowania_do-,nazwa-,opis-,zakres-,oddzial-,status-,typ_progu-,sortuj_po-data_postepowania,sortuj_jak-DESC

·
Registered
18 Posts

·
Registered
2,631 Posts
Witajcie!
Mam dla Was przejazd Południową Obwodnicą Warszawy z piatku ;) Wiem że już było wiele razy ale jeśli jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam do obejrzenia ;)

Jeszcze taki stry film z przed 5 lat nagrany stara kamerka z S79. Przepraszam za słaba jakość i za jazde srodkowym pasem ale nie mialem na to wplywu (nie ja byłem kierowca ;)) :

:hi:

·
Registered
688 Posts
Może to nie do końca obwodnica, ale chodzi mi o S8 za węzłem Opacz w stronę Nadarzyna.

W czwartek w nocy był wypadek, w wyniku którego mieliśmy pożar samochodu.

Niestety została pamiątka, w postaci wytopionej nawierzchni na pograniczu środkowego i prawego pasa, pomiędzy WD-16 a KL-17.

Jestem ciekaw, czy i jakie będą dalsze działania :)

·
Registered
809 Posts
Taka obserwacja z wiaduktu na Marymonckiej nad S8 w Warszawie.

Pierwszy raz widzę takie "paski"...
Wygląda jak ślady po opnach, albo po czyszczeniu/myciu (????).

Ktoś ma jakieś wyjaśnienie?

Na tej jezdni są na całej szerokości.

...a tu tylko na "najszybszym" pasie.

701 - 720 of 754 Posts