Skyscraper City Forum banner
Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 121 Posts

·
FatBack
2,906 Posts
Ten pierwszy komunikat nie za fajny niestety.. Jeśli Muzeum w Wilanowie zostało uznane za stronę postępowania, to Bóg jeden raczy wiedzieć jaki będzie tego skutek. A na pewno odsunie to w czasie decyzję.
nie do konca rozumiem, ale chyba to raczej dobra wiadomosc - skoro nastapilo umorzenie postepowania odwolawczego. no chyba ze ja cos pokrecilem.

·
FatBack
2,906 Posts
Ten pierwszy komunikat nie za fajny niestety.. Jeśli Muzeum w Wilanowie zostało uznane za stronę postępowania, to Bóg jeden raczy wiedzieć jaki będzie tego skutek. A na pewno odsunie to w czasie decyzję.
nie do konca rozumiem, ale chyba to raczej dobra wiadomosc - skoro nastapilo umorzenie postepowania odwolawczego. no chyba ze ja cos pokrecilem.

·
FatBack
2,906 Posts
WARSZAWA (A2, w.KONOTOPA) -WARSZAWA (S7,S8,w. OPACZ)

tu jestem powiem szczerze wkurzony, bo decyzja miała byc w czerwcu. a resztą to jestem pozytywnie zaskoczony, wystąpili nawet o PnB. czekamy ustawowe 65 dni czy potrwa to kolejne pół roku ?

·
FatBack
2,906 Posts
pytanie do was - początek budowy na wiosne przyszłego roku jest realny ? chodzi mi o wszystkie odcinki od konotopy do puławskiej wraz z fragmentem S79 ?

·
FatBack
2,906 Posts
myślałem że nie dożyję dnia, w którym wreszcie coś ruszy wokól stolicy. dzięki bogu byłem w błędzie.

·
FatBack
2,906 Posts
więc jest to oficjalne. nie kryję zadowolenia :D:D:D:D:D jaki budżet przewiduje się na budowe tej drogi ??

·
FatBack
2,906 Posts
^^ całe szczęście jak narazie nie dotyczy to odcinka którego budowa niebawem ma ruszyć.

·
FatBack
2,906 Posts
mam pytanie odnośnie papierkowej roboty związanej z fragmentem opacz-lotnisko oraz a2-opacz. co jest grane, że ministerstwo środowiska nie może wydać decyzji środowiskowej od czerwca czy tam lipca tego roku ? odnosze się tutaj do danych w dokumencie http://www.gddkia.gov.pl/dane/standia.pdf, bo powoli zaczyna mnie cała ta akcja z tą obwodnica niepokoić - o żadnych protestach nic mi nie wiadomo, no chyba że wy coś wiecie ? pomine oczywiście jeszcze szczegół, że takich zalegających decyzji środowiskowych jest wiele, mimo że nie ma żadnych informacji na temat protestów.

·
FatBack
2,906 Posts
ja bym tam chętnie na budowie zobaczył SKANSKĘ, bo dosc sprawnie im ida te inwestycje w stolicy, z wyjątkiem estakad TŁ, no ale pożyjemy - zobaczymy.

Konkurencja jest ogromna jak widać, a w świetle kryzysu mam nadzieję że będzimy mieli ceny mieszczące się w normach - jaki jest zakładany budżet na ta inwestycję, no i kiedy maja wyłonic wykonawcę ?

·
FatBack
2,906 Posts
^^ myślę że to realny termin, ale nadal nie wiadomo dlaczego od pół roku zalegają z DŚU dla tego odcinka.

·
FatBack
2,906 Posts
a kto konkretnie miałby się odwoływać - trasa przebiega przez tak mocno zurbanizowany teren jak S8 konotopa - powązkowska ?

·
FatBack
2,906 Posts
^^ dobrze ze dt to calego odcinka, tj od pulawskiej do konotopz i odcinek do marynarskiej, zawsze to cos - ale na dsu nadal czekam

·
FatBack
2,906 Posts
" Budowę trasy S-2 między Konotopą a lotniskiem Okęcie odblokował korzystny wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego, a przetarg ma zostać ogłoszony w ciągu najbliższych dni – tak obiecują drogowcy.
"

bombowa informacja. kciuki trzymać !

1 - 20 of 121 Posts
Status
Not open for further replies.