SkyscraperCity banner

36941 - 36960 of 37111 Posts

·
Homo Podlachiae
1,829 Posts
cd

17. Zdjęcie w stronę ul. Stryjeńskich z zachodniej strony skrzyżowania KEN/Płaskowickiej.

18.

19. Po wschodniej stronie Stryjeńskich/Płaskowickiej w kierunku KEN. Zdjęto ogrodzenie i coś kopią.

20.

21.

22. Stryjeńskich/Płaskowickiej

23.

24.

25.

cdn

·
Homo Podlachiae
1,829 Posts
cd

26.

27. Widok w osi ulic Stryjeńskich i Dereniowej na południe.

28.

29. Po zachodniej stronie skrzyżowania.

30.

31.

32.

33.

34.

35.

36. Widok w osi ul. ul. Stryjeńskich i Dereniowej na północ.

37.

koniec

·
Tanzdiktator
207 Posts
a nie prościej włożyć to gopro i czołówkę na czapkę i samemu przelecieć ? w niedzielę wieczorem lub w nocy ruch tam niewielki :) no i ew dyszka dla cerbera
Przecież jak się od strony nawrotki wbijesz to nie ma prawa cieć stojący przy wjeździe od straży i koło wytwórni betonu zauważyć jak do tunelu wejdziesz
Ktoś chętny?

No tak, w końcu GDDKiA mogła te dane o długości wykopanego tunelu pozyskać z 2-3 tyg temu.
Przecież teraz wszyscy z zespołu KP siedzą na zdalnej pracy to w tej Gdace sami nie wiedzą co się na budowie dzieje :)

·
Registered
615 Posts
Trzy szybkie shoty:

W końcu zaczęło się izolowanie południowej nitki pod jezdnię właściwą. Całkiem nieźle to idzie. Chciałbym móc powiedzieć, że za tydzień to już termosy na moście zobaczymy, ale sami wiecie, że tak dobrze to nie będzie.
Równolegle betonowanie desek gzymsowych.

146054

Odcinek miedzy Ogórkową a Wałem Miedz. doczekał się pierwszej warstwy wzmocnionej betonem.

146066

Przyczółki już skończone więc mam nadzieję, że te wieże pod szalunki nie znalazły się tu przypadkiem.

146070

Ogólnie to chyba już wszyscy zdrowi bo się nieco bardziej żółto/pomarańczowo zrobiło na odcinku B. Na C to jak zwykle falami pracują i na razie chyba są w dolnym punkcie wykresu.

·
Registered
16 Posts
Może i głupie pytanie, ale co stanie się z tymi wszystkimi studzienkami "kręgami" widocznymi na powyższych zdjęciach? Każda z nich dostanie właz znany z dróg, czy zostaną zaślepione i zasypane ?

·
Registered
53 Posts
Czyli jeszcze 4 segmenty i zwornik. Przełom czerwca i lipca jak najbardziej aktualny na zakończenie prac konstrukcyjnych mostu. Choć ze zwornikami będą się zapewne trochę bujać.
Czy sprężenie północnej nitki mostu zostało zrobione? Mam nadzieję, że równolegle z kończeniem południowej rozpoczną wreszcie jakieś prace na nitce północnej i nie będą z tym czekali, aż zrobią zworniki na południowej. No i do tego czasu powinni zwinąć most pontonowy, Bo mniejsz czy większa fala powodziowa w lipcu/sierpniu jest prawie pewna

·
Marzyciel
2,568 Posts
Czy sprężenie północnej nitki mostu zostało zrobione? Mam nadzieję, że równolegle z kończeniem południowej rozpoczną wreszcie jakieś prace na nitce północnej i nie będą z tym czekali, aż zrobią zworniki na południowej. No i do tego czasu powinni zwinąć most pontonowy, Bo mniejsz czy większa fala powodziowa w lipcu/sierpniu jest prawie pewna
Gdybym ja to budował, to budując odcinek po obu stronach rzeki bym trzymał most pontonowy, aż do końca budowy. Fala powodziowa wymusza jedynie jego rozłożenie i inne zacumowanie barek, natomiast most nie tylko umożliwia szybki przerzut ładunków z jednego końca na drugi, ale ułatwia prace wykończeniowe na filarach i przęsłach od spodu.

36941 - 36960 of 37111 Posts