SkyscraperCity banner

37881 - 37900 of 38191 Posts

·
Registered
123 Posts
Ty piszesz o zawrotce? Przecież po tych 2 miesiącach nikt niczego nie otworzy, tylko będziemy czekać pół roku na otwarcie tunelu.
A ja się już od jakiegoś czasu zastanawiam czy nie mogliby od razu uzdatnić zjazdu na Ursynów i wjazdu z Ursynowa na S2 - sądzę, że to zauważalnie mogło by zmniejszyć ruch na rondzie pod S2.

·
WUNGIEL
1,248 Posts
^^x2 Byłaby to świetna organizacja na czas oczekiwania na otwarcie tunelu :)
Tylko żeby to działało to odcinamy Płaskowickiej i Gandhi od węzła.
Tylko pozostaje problem: Rondo na Roentgena i brak 2x2 na tym odcinku Płaskowickiej.

·
Registered
4,172 Posts
Popołudniowy korek na Puławskiej w stronę centrum.

Generalnie tylko jedną informację widziałem kilka km wcześniej o tym, że zmiana organizacji ruchu. Zero szczegółów. Tak więc oznakowanie zmian do kitu. Przed samym skrzyżowaniem jest nowa tablica, że A2/Poznań w lewo ale jak ktoś nie wie to nawet nie zwróci na ten mały drogowskaz uwagi. Generalnie co drugi samochód na prawym pasie jadący Puławską włączał kierunkowskaz do skrętu w prawo na obwodnicę i... zonk.

·
Registered
701 Posts
Jeszcze kilka ze zmian na Rosoła

Kraniec południowy
256837

256838

Rejon Pawlaczyka / Migdałowa
256840

256842

256844

Zamknięta Płaskowickiej, pozostawiono przejazd dla pojazdów budowy. PDP zlikwidowane, teraz nie ma już oznakowania poziomego
256849

256852

256853

Nowe PDP na północ od Płaskowickiej
256855

256857

Korek od centrum chwilowo sięgał ul. Gandhi, ale było to w dużej mierze spowodowane czasowym zatrzymywaniem ruchu. Ponad 3/4 kierowców ogarnia już jazdę na suwak.

·
Registered
173 Posts
Popołudniowy korek na Puławskiej w stronę centrum.

Generalnie tylko jedną informację widziałem kilka km wcześniej o tym, że zmiana organizacji ruchu. Zero szczegółów. Tak więc oznakowanie zmian do kitu. Przed samym skrzyżowaniem jest nowa tablica, że A2/Poznań w prawo ale jak ktoś nie wie to nawet nie zwróci na ten mały drogowskaz uwagi. Generalnie co drugi samochód na prawym pasie jadący Puławską włączał kierunkowskaz do skrętu w prawo na obwodnicę i... zonk.
*A2/Poznań w lewo.
Ba, niektórzy po nieudanym skręcie w prawo próbują przebić się w lewo, przez kilka pasów do jazdy na wprost
257057

37881 - 37900 of 38191 Posts