SkyscraperCity banner

8341 - 8360 of 8377 Posts

·
Intelekt
1,357 Posts
I co z tego że pojedziemy 1 jezdnią, prawie żadna oszczędność czasu, tak jakby jechać serwisowka
SRC_100 ma rację, ale mówimy wyłącznie o odcinku Lubin Północ-Polkowice. Obwodnica Polkowic nie ma jeszcze kilku wiaduktów więc na bank nie będzie przejezdna przed jesienią. Natomiast gdyby uruchomiono węzeł Lubin Północ i zlikwidowano rondo tymczasowe przejazd pomiędzy Lubinem a Polkowicami byłby dużo szybszy nawet przy ograniczeniu prędkości do 80km/h. Przede wszystkim odpadałby problem korków spowodowanych ruchem z i do kopalni w Szklarach. Natomiast ciężko mi uwierzyć że nastąpi to już w lipcu. Co prawda na połowie odcinka jest już wiążąca, ale przy obecnym ruchu na budowie raczej zajmie to dużo więcej czasu, a przecież węzeł Lubin Północ też wymaga jeszcze trochę pracy. Przejazd przez Polkowice i skrzyżowania ze światłami nie są aż taką tragedią w porównaniu do obecnej serwisówki Polkowice-Lubin.

·
Registered
2,430 Posts
Od jutra 21.06.2020 do 10.07.2020 będą trwały prace drogowe między węzłami Głogów Zachód a Głogów Południe w kierunku Legnicy na odcinku 3,6km.

W związku z tym będzie obowiązywać zwężenie drogi z prawego na lewy pas oraz ograniczenie prędkości do 80km.

W razie czego zalecamy zapoznać się z trasami alternatywnymi w tym rejonie (choćby przez Radwanice).

·
Registered
3,162 Posts
Bardzo możliwe, gdyż wspomniane szkody górnicze znajdują się właśnie na tamtym odcinku. Chociaż zastanawia mnie dlaczego aż 3,6km skoro uszkodzony odcinek ma niecały kilometr?
Bo taka jest odległość między PA przed i za feralnym fragmentem, które to umożliwiają przerzucenie ruchu na sąsiednią jezdnię.

·
Registered
306 Posts
^^ przydałoby się jak najszybciej skonczyć i otworzyć węzły Polkowice płd i Lubin pn. Wczoraj wracałem znad morza i sam dojazd do tego budowanego ronda w Polkowicach zajął 25 min, a dojazd do "ronda" w Lubinie kolejne 15 min.

·
Registered
69 Posts
Dziś i wczoraj na Lubinie Połnoc jakis ruch. Widziałem że skarpowali, no i czyszczarki na zjeździe. Może w końcu za niedługo puszczą ruch na tym węźle?

·
Registered
133 Posts
^^
Być może to kwestia tego, że jestem laikiem, ale z tego co widać na zdjęciu, wnoszę że opowieści Gdaki o rychły przełożeniu ruchu na choćby jedną nitkę trasy głównej, można chyba dołączyć do bogatego zbioru baśni ich autorstwa.

8341 - 8360 of 8377 Posts