SkyscraperCity banner

11061 - 11080 of 11170 Posts

·
Registered
276 Posts
czy dobrze tak patrzę na zaawansowanie robót oraz zdjęcia przedstawiające postęp prac jak i nasze forumowe relacje to wiele wskazuje na to że MOŻE podkreślam MOŻE na święta prezenty będą? Na 6 brakuje już tylko 3 dziur (choć dwie są spore) na 4 też się dzieje ale nie będę się wypowiadał bo nie po drodze mi narazie z tym odcinkiem

·
Registered
28 Posts
Czy ktoś z forumowiczów może wie jaki zasięg utrzymania S5 ma obsługiwać OUD Zbrachlin? Czy w kierunku północnym zasięg ma dochodzić aż do Nowych Marz czy może OUA Nowe Marzy będzie częściowo obsługiwać również S5 w kierunku Świecia? Co ile kilometrów GDDKiA planuje OUD-y na drogach typu S? Wydaje się, że OUD Zbrachlin i OUD Tryszczyn są dość blisko siebie.

·
Registered
Żnin (Wielkopolska)
1,297 Posts
Między OUD Wąsosz i Tryszczyn, a Tryszczyn i Zbrachlin będzie chyba podobna odległość.

·
Registered
118 Posts
Pewnie położą SMA na końcówce TGJP - zaznaczone czerwonym prostokątem na wycinku ze schematu poniżej.

Wszystko na to wskazuje:
Nawierzchnia umyta

Krawędzie skropione...

...i odsłonięte

Separatory usunięte

Mimo, że byłem tam ok. godz. 20.00 to jeszcze trwały prace przy ustawianiu krawężnika przy zatoce autobusowej w Jaroszewie.

Jako, że dziś Dzień Ojca, to pochwalę się prezentem od moich synów :) :):
To pisałem ja- @Brzydallo ;) tylko tak dziwnie wyszło.

·
Registered
74 Posts
Wczoraj przemierzałem odcinek pierwszy od NM do Świecie Północ. Na DS4 rozpoczęto skarpowanie. Na DS6 dalej poprawianie barier energochłonnych po Pizzy. Przy WD1-3b pojawił się kontener i ToyToy ;).
Poza tym co do pocisku. Teren pomiędzy NW a węzłem Sartowice obfituje w niespodzianki z II WŚ. Na tym terenie były zacięte walki pomiędzy Rosjanami a Niemcami w 45 podczas próby okrążenia Grudziądza. Nie mało również tam grobów żołnierzy, przez co prace są stopowane. Do tej pory przy MOP-ie po prawej stronie ogrodzone deskami jest miejsce gdzie znaleziono ciała 2 żołnierzy.
Co do wieści, podobno Budimex ma roszczenia, a z pracami zamierza wejść pod koniec czerwca. Pierwszą rzeczą będzie przerzucenie ruchu na DS6 i chwilę później na DS4 (trzeba wybudować przewiązki pomiędzy istniejącą DK a DS4) by można było zabrać się za rozbiórkę istniejącej DK91/5.
PS
Zapomniałem dodać że kilka wywrotek i koparka na nasypie w Wiągu

·
Registered
237 Posts
Mi się wydaje, że odcinek 6. na Święta ma 90% szans na bycie oddanym. Odcinek 4. tak na 60-70%
Trafiłem w internecie na informację, jakoby utrudnienia na odcinku 6 miałyby się zakończyć do dnia 30-09-2020. Przypuszczam, że mogą to być informacje nieoficjalne, nie mniej jednak przy obecnej dynamice postępów (przyrosty +5% m/m), na koniec września zaawansowanie spokojnie przekroczy 90%. Do wymienionej wyżej daty pozostały 3 miesiące. W mojej opinii przejezdność "szóstki" na kalendarzową jesień jest jak najbardziej w naszym zasięgu.

Źródło: Utrudnienia i remonty na drogach • województwo kujawsko_pomorskie

·
Registered
32 Posts
Ja bym sie tym nie sugerował. Aktualizacji na odcinek z Białych Błót do Szubina nie uwzględnili to tak dla przykladu. Oczywiście fajnie byloby w październiku polatac juz na full odc 6ale zobaczymy.

·
Registered
2,673 Posts
Odcinek 4
Chyba, że bez drugiej nitki mostu MS 3-21.
Tak było np. na S3 most Cigacice gdzie oddali bez drugiej nitki mostu i było zwężenie na tym fragmencie.
Biorąc pod uwagę fakt iż na MS3-21 nie ma jeszcze wszystkich podpór a już układają elementy ustroju nośnego to do końca roku pojedziemy po obu nitkach mostu.

Iły
236602
236603
236606

236610

Obok maszyny Strabaga, pojazdy Joint-tec i Beton-Technik.

11061 - 11080 of 11170 Posts