SkyscraperCity banner

781 - 788 of 788 Posts

·
Registered
4,371 Posts
Zachowując jakiś elementarny porządek w nazewnictwie dróg, S5 powinna posiadać przebieg możliwie zbliżony do południkowego i mieć jeden z końców na autostradzie A1 pod Grudziądzem. Na wschód od A1 biegłaby mniej więcej równoleżnikowo S16 w kierunku Olsztyna i dalej. Przebieg S5 po rogalu jakoś nie przemawia do mnie.
S5 powinna biec od Kołobrzegu, przez Szczecinek, Piłę, Poznań, Leszno, Wrocław do Kłodzka lub dalej do gr. z CZ w k. Boboszowa.
A S16 od w. z S61 w/k. Ełku przez Olsztyn, Ostródę, Grudziądz, Bydgoszcz, Gniezno do w. z A2 k. Poznania.

·
Registered
33 Posts
S5 - ok. ale S16 to bym widział inaczej: Szczecin-Stargard-Wałcz-Piła-Bydgoszcz-Grudziądz-Ostróda-S16/S7(wspólny przebieg)-S16/S51 (zamiana S51 na S16)-Mragowo-Ełk
S5 powinna biec od Kołobrzegu, przez Szczecinek, Piłę, Poznań, Leszno, Wrocław do Kłodzka lub dalej do gr. z CZ w k. Boboszowa.
A S16 od w. z S61 w/k. Ełku przez Olsztyn, Ostródę, Grudziądz, Bydgoszcz, Gniezno do w. z A2 k. Poznania.
S5 - ok. ale S16 to bym widział inaczej: Szczecin-Stargard-Wałcz-Piła-Bydgoszcz-Grudziądz-Ostróda-S16/S7(wspólny przebieg)-S16/S51 (zamiana S51 na S16, DK51 na odcinku Olsztyn-Bezledy)-Mragowo-Ełk

·
Registered
4,371 Posts
🔼🔼
Przecież dla odc. Szczecin-Stargard-Wałcz-Piła-Bydgoszcz jest przewidziana S10, co jest logiczne i nie kłóci się z kształtem przebiegu. Poza tym, jak byś oznaczył odc. Bydgoszcz-A2?

·
Registered
33 Posts
Bydgoszcz-A2 jako część S16, (Zwardoń/Katowice)/Poznań-Bygoszcz jako S11, S10 na odcinku S7-Bydgoszcz.
PS W osi W-Z byłoby S6, S16, A2, A4 a w osi Pn-Pd S3, S5, S11, A1, S7 i S19. Byłoby trochę logiczniej ale my tutaj możemy sobie tylko powymieniać swoje opinie.

·
Registered
1,046 Posts
Od strony przyszłego węzła Ostróda Zachód w niedzielę było jeszcze nieruszone. Za ciężki teren żeby pchać się z rowerem, a chcę zrobić od razu całość od węzła do Wirwajd. Podejrzewam, że pewnie do końca następnego tygodnia zdejmą humus i z lekka wyrównają na całości. Wtedy przyatakuje. Można by pieszo, ale to opcja dla bezdzietnych kawalerów z mnóstwem czasu ;)

·
Registered
3,598 Posts
@ cnk - kawaler się zgłasza ;) jednakże 3 tygodnie urlopu mojego w PL już się kończą, a urlop minął na siedzeniu z córką (3 tygodnie przerwy w żłobku :) )

@ Darole - stronę wcześniej jest mój post, nastąpiła aktualizacja strony nadzoru i jest materiał lokalnego stowarzyszenia.

781 - 788 of 788 Posts