SkyscraperCity banner

5301 - 5320 of 5422 Posts

·
Registered
27 Posts
Doszły mnie słuchy, że w blokach przy Glogera ludzie się obudzili i sie organizują przeciwko budowie obwodnicy. Bo nie wiedzieli...
Pomijając już sam fakt że trzeba być totalnym dzbanem żeby przed zakupem mieszkania nie zapoznać się z danymi planistycznymi dla okolicy to od kilku ładnych lat sam Developer ma obowiązek w specjalnym prospekcie informować nabywcę o okolicznych inwestycjach. Kupujący podpisuje odbiór takiego prospektu więc IMHO... mogą sobie protestować...

·
Registered
Kraków
5,516 Posts
mogą sobie protestować...
no właśnie mogą protestować, bo takie mamy prawo, że jak jesteś "sąsiadem" (specjalnie w "") inwestycji to masz prawo być stroną postępowania i sobie możesz protestować, wnosić różne wnioski itp
i nie zmienia tego fakt że są plany w mpzp czy gdzieś tak samo to że deweloper cię informował też
to jest tylko do twojej wiadomości, bo niektórzy sobie nie życzą w pobliżu takich czy innych działań a innym to nie przeszkadza
ale do protestów to się ma nijak
niestety bo potem wychodzą takie kwiatki, że goście kupują mieszkanie przy np. lotnisku i po 5 latach protestują że jest za głośno

·
Registered
18 Posts
Przy takim tempie działania wojewody, to sobie jeszcze poczeka. Chwilami mam wrażenie, że władzom zupełnie nie zależy na realizacji tej inwestycji...

·
Registered
1,634 Posts
Prawie tona papieru do przeglądnięcia i sprawdzenia. To nie jest chop siup.
Ty myslisz ze oni to wszystko przegladaja i sprawdzaja? Realnie sprawdzaja najwazniejsze rzeczy i tyle. Jak by trzeba bylo to ZRID bylby na drugi dzien po zlozeniu wniosku.

·
Registered
18 Posts
Miałem na myśli bardziej ten odcinek I, dla którego nawet jeszcze nie wszczęto postępowania. Tak czy siak od podpisania umowy z wykonawcą mija wkrótce 19 miesięcy... To jednak nie brzmi najlepiej :)

·
Registered
9 Posts
a wiadomo jaki jest status ZRID na budowę tych dwóch rond (przy płn obwodnicy) DK94 w Modlnicy? Tam budowa też miała sie jakoś niedługo rozpocząć....

·
Registered
98 Posts
160 mld? to oni do jądra ziemi będą kopać? Nie no a tak na serio, to przecież oni już dawno podpisali umowę i za niedługo będą wchodzić budowąć, to na co te 160 mln będą dosypywać?

·
Registered
9 Posts
z węzłem Modlniczka tak - jak i DK94 na Olkusz gdzie droga będzie rozbudowana do dwóch pasów i dodane na trasie 2 ronda turbinowe. W założeniu twórców - ma to pozwolić ze nie beda sie tworzyć korki na zjeździe z S'ki... roboty na DK94 mają ruszyć po ZRiD - ale od kilku miesięcy ani widu ani słychu...

·
Registered
93 Posts
Na grafikach GDDKIA północna obwodnica pokazana jest jako w budowie a przecież nic się tam na prawde nie buduje. Co jest grane?

5301 - 5320 of 5422 Posts