SkyscraperCity banner

5421 - 5431 of 5431 Posts

·
Registered
102 Posts

Najlepiej od 1:10
W tym roku drogi technologiczne, przezbrojenie terenu, roboty pod obiekty mostowe a w przyszłym roku główne prace ziemne.

·
Registered
162 Posts
PS. Ktoś wie co się dzieje na odcinku Szczyglice wiadukt do Rząska Wiadukt? Wymieniają nawierzchnię czy co, bo widziałem masę sprzętu na wysokości składu budowlanego w Szczyglicach. Wracając z wycieczki w weekend widziałem że korek do zjazdu z A4 na S52 ciągnął się już od wiaduktu przy Olszanickiej.
na odcinku balice - modlniczka wymieniają nawierzchnię - chyba jeszcze ze 2-3 tygodnie. przynajmniej na razie w kierunku modlnicy

Odcinek po odcinku lecą, przy balicach już zrobione, teraz odcinek na szczycie góry robią, no korkuje się ostro :(

·
sceptyk
15,484 Posts
W rejonie ulicy Gustawa Morcinka i zarazem przyszłego włączenia POK z S7 (mam nadzieję że nic nie pomyliłem? )

Na pierwszym planie linia kolejowa D29-95, w prawo do podg Dłubnia (i Nowej Huty) w lewo do Batowic, betonowe słupy trakcyjne to łącznica 607. W terenie brak śladów robót - ale pojawiły się już jakieś paliki...

383090

Jakby nie było ich widać na pierwszym zdjęciu - zbliżenie ;)

383091

I jeszcze dwa zdjęcia, na których po wytężeniu wzroku można dostrzec kolejne paliki, na przykład w polu kukurydzy:

383094

czy między krzakami:

383100

·
Registered
19 Posts
Tak powinny wyglądać wizualizacje takich inwestycji. Rzut z góry, widać zasięg inwestycji, ile drzew padnie, ile domów trzeba rozwalić. Brawo.

5421 - 5431 of 5431 Posts