SkyscraperCity banner

6721 - 6727 of 6727 Posts

·
Registered
265 Posts
Trolling, chwalenie się łamaniem prawa
Może trzeba obowiązkowe badania psychiatryczne wprowadzić? Albo zrobić 10x trudniejszy egzamin na prawo jazdy, kładący przede wszystkim nacisk na kulturę jazdy?
I jak byś chciał to zweryfikować, że ktoś nie będzie gnał 200km/h i mrygał światłami? Raczej na kursie tego nie uczą. No i pewnie jest spora grupa wsród takich, co jeżdżą bez prawa jazdy

Dużo wyższy podatek od posiadania samochodu?
Co jeszcze populisto?

To jest dramat po prostu. Kierowcy są najbardziej bezczelną i bezkarną grupa społeczna w Polsce. Zarówno w miastach jak i poza nimi.
To śmieszne. Jak możesz stwierdzić, że kierowcy są najbardziej bezczelną i bezkarną grupą społeczną? Skąd wiesz, czy pieszy wchodzący na pasy bez oglądania to pieszy czy kierowca? Całkowita abstrakcja. No i co z politykami :> ? Jarek K nie ma prawa jazdy a jest najbardziej bezczelną i bezkarną osobą w Polsce.

Nie chcę ciągnąć off topicu, jednak to ważny problem. Cieszę się, że nie tylko mnie to wkurza jak właśnie ciśnie sobie człowiek 120-130 km/h i czuje przez tylną szybę ten wk.rw na swoich plecach bo husaria musi zapierdzielać 200 km/h.
Najlepsi są obatele co mrygajo i mrygajo nie przejmując się, że 100 m dalej i tak muszą przyhamować bo ruch jest potężny...
Ja kiedyś jechałem nocą A2, zjechałem na lewy pas, zeby wypzrdzić TIRa, zostało mi do niego z 30-50m, jechałem ~130km/h i mi z tyłu mryga światłami, żebym zjechał (chyba pod tego TIRa), więc sobie zwolniła do prędkości TIRa, to idiota za mną włączył jakieś niebieskie lampy, że niby policja nieoznakowanym wozem.

Ale, żeby mój post nie był SPAMem to moje kilka słów o S6:

Trzeci raz w ostatnim czasie będę jechał na wakacje do Sarbinowa. Zawsze był problem ze światłami w Mścicach. Korek czasem ciągnął się do Koszalina. Ciekaw jestem czy coś się zmieni w tej kwestii w tym roku. Część osób do Kołobrzegu pojedzie Ską, więc może korek będzie krótszy. Albo warto będzie wjechać na Skę i dojechać do miejscowości Dobre lub Miłogoszcz i stamtąd dojechać do Sarbinowa? Co lokalsi/tambylcy ;) uważają?[/QUOTE]

·
Registered
2,746 Posts
Jadąc do Sarbinowa nie jedź przez Mścice po prostu. Masz kilka opcji np.:
zjazd na w. Dobre i nową drogą do Popowa, Łękna i Będzina i tam w prawo na Sarbinowo- to raptem kilka kilometrów. Jedzie się z 15minut i omijasz ewentualny korek na skrzyżowaniu DK11/DW165
zjazd na w. Borkowice i do Będzina po DK 11 lub lokalnymi od strony Gąsek (trochę słaba nawierzchnia)

·
Registered
68 Posts
Autostrada A6 / Ekspresówka S3 / S6, od węzła Szczecin Kijewo do węzła Nowogard Zachód.
Przejazd remontowanym odcinkiem 24 lipca 2020 r. Na końcu filmu w lewym górnym rogu, jest film z przejazdu tym samym odcinkiem z 18 maja 2020 r.

·
Registered
297 Posts
Tylko Gniazdowo jest w przeciwnym kierunku w stosunku do S6 niż Mielno. Analizowali i wyszło, ze nie ma innej opcji niż Gniazdowo. W grę jeszcze wchodziły Stare Bielice ale kolejny węzeł to właśnie Bielice (co ciekawe nie ma takiej miejscowości ale co tam)

6721 - 6727 of 6727 Posts