SkyscraperCity banner

3581 - 3600 of 3708 Posts

·
Registered
12 Posts
Nowa siedziba ELMARCO

Wizka nowej siedziby ELMARCO na ulicy Krzemowej (pobrana z ich strony www, mam nadzieję, że się nie pogniewają).
Obecnie wykańczają budynek wewnątrz. :)
Jest on usytuowany niemal na trawersie VECTOR SP. Z O.O.

Po przeciwnej stronie ulicy (vis-à-vis) wycinka drzew dla łącznika: Krzemowa- Zajezdnia Kacze Buki, na terenie Straży Pożarnej.

·
Registered
299 Posts
Na stronach kontraktu zadania 2 i 3 pojawiły się aktualizacje zaawansowania finansowego:

Niestety nadal czekamy na ZRID2 dla zadania 1, nie udało się uzyskać podpisu wojewody, a przynajmniej nic o nim nie wiemy.

·
Registered
299 Posts
Skoro innych zdjęć brak, to ja wstawię to, co wyszło mi robiąc komórką z samochodu.

Nowowiczlińska w Gdyni, pracują w ziemi nad fundamentami WS-104:

Po zachodniej stronie OT także robią fundamenty, a tu chyba tylko wymiana gruntów:

Widać tu sprzężenia larsenów, są z obu strony OT i chyba ziemia tu już*nie powinna się osuwać. Pracowali nad tym poprzednie 2 tygodnie.

Ogólnie przy WS-104 dużo się dzieje codziennie, ale tylko do ~16tej.

·
Registered
299 Posts
No to jeszcze aktualizacja zdjęć ze strony kontraktu POLAQUY.

1. Wycinka ze zjazdu z OT do Chwaszczyńskiej

2.

3.

4. Krajobraz marsjański z jednym przedstawicielem i jego pojazdem

5.

6. WD-78 zbrojenie i szalunki fundamentu P2 w tle zbrojenie fundamentu P1 (km 6+148)

7. ES-77 stanowisko do próbnego obciążenia pala metodą statyczną – podpora P4 (km 5+080)

8. WD-78 betonowanie betonu podkładowego pod fundament przyczółka P1(km 6+148)

9. Stężenie ścianki szczelnej na obiekcie WS-105 km 320+269

10. Wykop pod fundament (ZRP) na obiekcie WS-104 km 319+724

Wszystko ze strony kontraktu zadania 3

Jest też 50 zdjęć z powietrza z końca lutego:

Wszystkie tutaj

·
Registered
39 Posts
Uwzględniając ile czasu pozostało, to chyba PORR ma najtrudniejsze zadanie, mimo że teren mają najłatwiejszy - dużo płaskiego piaszczystego terenu bez zabudowań i kolizyjnej infrastruktury. Tyle czasu minęło, a jeszcze nie ma pozwolenie na całość.

·
Registered
299 Posts
Dwie foty z wczoraj i jedna z dziś. Nie wiem, czy warto zaśmiecać wątek takimi zdjęciami, pogoda dziś paskudna to ciężko o coś dobrego. No ale mam to wstawiam.

Nowowiczlińska wczoraj, sporo sprzętu i ludzi, chociaż akurat na zdjęciach tego nie widać.

1. Rano pompiarz zalewał fundament od strony wschodniej:

2. Popołudniu po stronie zachodniej coś akurat wysypywali:

3. A dziś w sobotę wolne, sprzęt uśpiony przy Chwaszczyńskej:

Dodam opis słowny:
Chwaszczyńska przy Karwinach wykoszona z wszystkich krzaków i drzew. Zakres pracy sięga skrzyżowania z Górniczą. Nadal pozostaje sporo do posprzątania po wyburzeniach.
Wjazd na OT w stronę Chyloni znów idzie po parkingu, który jest już mocno zniszczony, auta jadą tam 5-10km/h. Zjazd do Chwaszczyńskiej bezproblemowy dwoma pasami.

3581 - 3600 of 3708 Posts