SkyscraperCity banner

3861 - 3880 of 3880 Posts

·
Registered
351 Posts
Ładna dziś pogoda była.

1. Okolice ul. Polnej przy węźle Chwaszczyno, nie wiele zmian gołym okiem
161515

2. ul. Zbożowa w Chwaszczynie - można tu dojechać ul. Polną, Pierwszy raz tu jestem, widać zerwany humus w kształcie litery U - to ul. Nowa Rdestowa, przechodząca nad S-ką. Na pierwszym planie będzie WD-91.
161531

3. Panoramka z tego miejsca
161533

4. Bojano ul. Czynu 1000-lecia. Zerwali tu humus, myślałem że to ślad drogi, ale trochę wygląda na stanowiska archeo, chociaż ... no nie wiem. Mały łepek boćka widać w gnieździe na wprost
161542

5. W drugą stronę taki widok. Ten jeżdżący wibrator ma taką moc, że w miejscu w którym stałem, mocno było to czuć:
161559

Sporo więcej zdjęć, które nie załapały się na forum - tutaj. Jak coś ciekawego zobaczycie to wstawiajcie.

·
Registered
266 Posts
Panowie czy tylko ja nie widzę filmików w aplikacji na androidzie? Czy ma kto jeszcze ten sam problem. W wersji desktopowej wszystko śmiga.

·
Registered
351 Posts
Z góry wszystko lepiej wygląda, na filmach MaxDron i nadzoru. Ale kilka zdzisiów z dołu też wstawiam:

1. Dotarłem ulicą Bema obok węzła Koleczkowo do widoku na MS-81. Różnica poziomów duża, ciekawe jak to zrobią
166980

2. W drugą stronę z tego miejsca widać WD-82 przy węźle Koleczkowo. Sam węzeł słabo widoczny z poziomu ziemi, nic więcej nie wstawiam, ale prace trwają
166982

3. WD-78
166983

4. Najazd na WD-78 z drugiej strony
166984

5. Ale fail
166985

6. W oddali MOP Kamień, spory ruch mimo piątku godz 18.
166986

7. Po zachodniej stronie tego miejsca już śpią, nowy zbiornik retencyjny wypełniony wodą
166991

Wszystkie zdjęcia w wersji oryginalnej

·
Registered
351 Posts
A to nowość, przy WS-104 powstaje bypass w ciągu Nowowiczlińskiej na Dąbrowę. Był taki plan w tymczasowej organizacji ruchu, ale nie zapowiadało się na to do tej pory. Czy ten fragment będzie zrobiony już docelowo?
169551

·
Registered
351 Posts
Ciężko powiedzieć co będzie, na schematach oficjalnych tego nie widać. Dziś na Nowowiczlińskiej tworzą się korki wjazdowe na Dąbrowę popołudniu, a czasem nawet rano, od czasu budowy sięgają Wielkopolskiej. A jak zamkną Anyżową i Lubczykową, to będzie całkowity dramat, przez niewydolne skrzyżowanie Nowowiczlińskiej z Rdestową. Te korki z pewnością będą wylewać się na obwodnicę, jak nic tu nie wymyślą.

3861 - 3880 of 3880 Posts