SkyscraperCity banner

4861 - 4880 of 5008 Posts

·
Registered
712 Posts
^^^
w dniu 19.10.2020r. (godz. 06:00) są planowane zmiany w organizacji ruchu w okolicach obiektu WD-106. Zmiany w organizacji potrwają do 30.04.2021r.
Hmmm, a czy z WD-101 nie mieli przez weekend zdejmować szalunków? Jechałem przed chwilą i wg mnie wszystkie nadal są na wiadukcie, tak samo na WD-100. Za to na WD-103 częściowo już założyli.
Na łącznicy L2N kładą od rana kolejną warstwę podbudowy (wg schematu będzie kolor srebrny). Zdjęć brak :(

·
Registered
97 Posts
Parę fot. z wieczornej rowerowej przejażdżki z odcinka PORR.

PZD48
614985

PZM44.
614987

Za plecami PZM44 wid. w str. Szcz.
614993

Ściana z karpin.
614994

Wid. w str. Szcz. z szosy Strzebielino-Paraszyno. Ściągają warstwę próchniczną. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że archeolodzy niczego tutaj nie znajdą do badania.
614998

Jakieś 80 m za plecami rz. Łeba. Wid. w str. Gdy.

615002

A to widok w drugą str.

615008

Ok. 7 km, wid. w str. Szcz. Arch. ciągle ryją. Za plecami też.

615016

WS37
615019

Pomiędzy WS37 a w. Bożepole trwają prace ziemne.
615022

·
Registered
712 Posts
PORR podał zaawansowanie za wrzesień (podał dziś, więc tak zakładam).
Finansowe: 8,12% (wzrost o 4,25%)
Rzeczowe: 10,19% (wzrost o 5,19% za dwa miesiące)
Niestety podają tu zaawansowanie w różnych terminach, ciężko się domyślić, za jaki okres. Przypomnę, że PORR podaje osobno zaawansowanie etapu budowy i etap projektowania. Dlatego przez jakiś czas ciężko będzie porównać z Budimexem i Polaquą. Z czasem to się wyrówna. Ja ze swojej strony postaram się pozyskać dokładniejsze dane.

·
lalilulelo
703 Posts
Podoba mi się jak ktoś odfajkowuje te filmiki - mam wrażenie, że w umowie jest wymagany przynajmniej minutowy film z robót co tydzień, więc pierwszy wolny pracownik nagrywa minutę telefonem coś co widzi przed sobą (chociaż często wystarczy się raptem odwrócić i pokazać inne interesujące rzeczy), dorzucają planszę, pierwsze darmowe techno i gotowe :)
Na szczęście ujęcia z drona są zawsze kilkanaście razy dłuższe ;)

·
lalilulelo
703 Posts
Wcześniej myślałem, że może postawią dodatkowe tymczasowe podpory i zaczną od strony lasu segmentami demontować ten wiadukt, tam i tak będzie końcówka łącznicy, więc można by puścić wtedy jedną jezdnię w stronę Gdańska w miejscu nasypu (który i tak musi w większości zniknąć), a w stronę Gdyni obecną jezdnią, wtedy mieli by piękny dojazd do nowej podpory i w kolejnych etapach demontowali stary wiadukt między kolejnymi filarami. Możliwe jednak, że to w ogóle nie jest możliwe tak jak sobie wymyśliłem, na pewno to co teraz robią też temu przeczy :)

618550

·
Registered
3,729 Posts
Startuje przetarg na S6 Bożepole Wielkie – Lębork

– W ubiegłym roku oddaliśmy S6 od Szczecina do Koszalina, dziś koncentrujemy się na tym, by połączyć Trójmiasto z Koszalinem. Ogłaszamy przetarg na pierwszy z pięciu odcinków łączących Trójmiasto ze Słupskiem – powiedział minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. Dziś do publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej zostało wysłane ogłoszenie związane z wyborem wykonawcy ekspresowej szóstki pomiędzy Bożepolem Wielkim i Lęborkiem.

·
Registered
712 Posts

·
lalilulelo
703 Posts
Mamy powódź ;
To tam jest mała kałuża, mam 10x taką po kazdym deszczu pod domem na drodze gminnej i nikt się tym nie przejmuje :p

Trzeba przyznać, że pogoda była niezwykle łaskawa ostatnie tygodnie, że dopiero teraz problem dał się we znaki. Dobrze, że to nie jest ilość zagrażająca poruszaniu się, z racji, że to tymczasowe rozwiązanie i za kilka miesięcy zniknie, można przeżyć. Byle od tych deszczy nic im nie zjechało i się nie zepsuło, szkoda podwójnej roboty.

4861 - 4880 of 5008 Posts